5 доступних продуктів, що омолоджують організм

🔸Не жирна яловичина
🔻Що містить: цинк


Яловичина є найдоступнішим джерелом цинку - мікроелемента, що володіє потужними антиоксидантними діями: більше цинку містять тільки устриці - не всім доступний делікатес. Цинк сприяє загоєнню дрібних саден і порізів, регулює обмін речовин. Без нього волосся стає ламким і крихким, в куточках рота виникають тріщини.
Денну норму цього компонента (8 мг) можна набрати, з'ївши стейк (100 г) середнього ступеня прожарювання.

🔸Грейпфрут
🔻Щто містить: вітамін С
Всім відомо, що цитрусові містять вітамін С, тому такий фрукт, як грейпфрут, обов'язково повинен бути у вашому раціоні. До речі, з продуктів вітамін С краще засвоюється організм. Саме він підвищує міцність капілярів і судин, покращує мікроциркуляцію, має протинабрякові властивості і змушує шкіру буквально світитися зсередини. Перешкоджає виникненню нагноений і запальних процесів в тканинах. При нестачі підвищується ризик виникнення вірусних захворювань.
Щоденну норму (75 мг) можна набрати, з'ївши 150 г грейпфрута в складі салату, наприклад.

🔸Грецькі горіхи
🔻Що містять: Вітамін Е і Омега-3 жирні кислоти
Ці горішки є джерелами відразу двох антиоксидантів (вітаміну Е і Омега-3 жирних кислот). Діючи в парі, вони запобігають вплив вільних радикалів, що руйнують стінки судин, а також підтримують еластичність всіх тканин організму. Разом з іншими біологічно активними речовинами покращують кровообіг, знижують ризик виникнення артритів і артрозів в літньому віці, усувають сухість шкіри.
Жменя (30 г) волоських горішків покриє майже 100% потребу організму в Омега-3 і частина норми вітаміну Е

🔸Томати
🔻Що містять: лікопін
Томати багаті лікопін - речовиною, що володіє великим антиоксидантним потенціалом. Також лікопін покращує обмінні процеси в організмі, сприяє оновленню тканин в організмі.
Отримати денну норму (5 мг) можна, з'ївши 2 столові ложки домашнього кетчупу.

🔸Отруби
🔻Що містять: селен
Непримітні на вигляд, висівки - один з найкращих харчових джерел селену. Подібно вітаміну Е і Омега-3 жирних кислот, селен - потужний антиоксидант. Покращує стан шкіри, волосся і опорно-рухового апарату і перешкоджає виникненню мікровоспаленій.
Брак селену може призвести до пошкодження суглобових хрящів. Норму селену (50 мг) забезпечить жменю (40 г) висівок - як пшеничних, так і житніх.

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ