АPRIORI - ЦЕ

Перший україномовний глянцевий журнал столиці, який охоплює весь сучасний світ для всіх читачів. Наше видання помістило в собі масу новітньої, цікавої та унікальної інформації. Ми пропонуємо різні рубрики з усіх сфер життя, завдяки яким кожна людина знаходить відповіді на ті теми, які її цікавлять. 

Журнал APRIORI стежить за модними віяннями не тільки в fashion-індустрії, але і в суспільстві. Тут завжди висвітлюються культурні події, завдяки яким читач може пірнути в атмосферу незабутніх вражень. Він доступний і захоплюючий, а основними характеристиками фірмового стилю є легкість і позитив.  Гортаючи сторінки глянцю, зразу відкриваються нові можливості, яскраві враження, корисна інформація та приємне спілкування. Ми прагнемо зробити життя кращим і надихнути користувачів на великі відкриття, заряджаємо гарним настроєм та вчимо жити з задоволенням!

Головна мета нашої команди – представити повну картину того, що відбувається у світі моди і краси, зірок і стилю життя. Портал висвітлює світові та вітчизняні новини зі світу шоу-бізнесу. Всі новини і репортажі супроводжуються інформативними фотогалереями. Публікуються статті про кохання та відносини між чоловіком та жінкою. Стильний, яскравий, зручний і красивий – все це проект APRIORI. Читайте і коментуйте, діліться з іншими користувачами, вчіться новому, адже БАЖАННЯ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ РАЗОМ З APRIORI!

НАША МІСІЯ

Ми амбіційно націлені на те, щоб змінити цей світ на краще. Починаючи в першу чергу з нашої рідної України!

Що ми для цього робимо? Допомагаємо нашим громадянам жити більш здоровим і щасливим життям, по максимуму розвиватися у всіх сферах життя, становитись екстраординарними особистостями.

Як? Як сказав Нельсон Мандела, ми робимо це за допомогою найпотужнішого інструменту, відомого на сьогоднішній день – за допомогою освіти. У журналі “APRIORI” Ви знайдете тільки практичну інформацію від кращих експертів у своїй темі.

Ми хочемо поліпшити стиль життя всіх жителів України. Ми хочемо забезпечити людям інноваційний і цілостний розвиток на всіх етапах життя- починаючи від дошкільного та університетського і закінчуючи всіма етапами дорослого життя. В теперішній час ми робимо це, створюючи журнал “APRIORI”, ми займаємося пошуком кращих експертів, які діляться своїм безцінним досвідом з читачами нашого журналу. Журнал “APRIORI” присвячений таким темам як: здоров’я, мода, психологія стосунків, подорожі, діти, шоу-бізнес та іншим темам.

Чому Українці регулярно читають журнал "APRIORI"?

ЯКІСНИЙ МАТЕРІАЛ ВІД КРАЩИХ ЕКСПЕРТІВ

Ми витратили багато часу, сил і грошей, щоб наші читачі отримували сучасну, практичну інформацію від кращих экспертів в світі.

БЕЗКОШТОВНО І ДОСТУПНО

Ви можете в будьякий час доби, безкоштовно користуватися нашим онлайн журналом «APRIORI» не виходячи із дому.

ЗІРКИ ШОУ-БІЗНЕСУ РЕКОМЕНДУЮТЬ

Для нас найприємніше - це чути від наших читачів , що журнал " APRIORI " їм настільки сподобався, що вони рекомендують його знайомим і друзям.

ХОЧЕТЕ БУТИ НА ПЕРШІЙ СТОРІНЦІ ГЛЯНЦЕВОГО ЖУРНАЛУ
APRIORI АБО РОЗМІСТИТИ У НАС РЕКЛАМУ?

БЕЗКОШТОВНО! ЧИТАЙТЕ ЖУРНАЛ APRIORI ОНЛАЙН

ВАУ! Тепер всі випуски журналу APRIОRI доступні онлайн і без реєстрації. Щоб подивитись, або скачати весь архів випусків натисніть на кнопку нижче.

ЧИТАТИ ЖУРНАЛ ОНЛАЙН

Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ