Альона Макогонюк


З веслом – до власного бренду 


«Користуюсь фарбами, але пишу почуттями. Хочу-можу-роблю». Це ваші головні правила. Як ви винайшли рецепт поєднання заробітку й улюбленої справи?
Все, що пов'язано з мистецтвом, знаходить відгук у моєму серці. Незалежно від того, чи малюю на маленькому нігтику, на полотні або на величезній стіні. Все тільки з почуттям і з емоціями! І особливу роль в цьому процесі грає реакція людей. Коли я бачу їхнє захоплення від моїх творів ... Це так надихає! Ось і виходить «Хочу, можу, роблю!».


Зараз молодь вважає, що система професійної освіти застаріла. Ви закінчили художнє училище з базою художньої школи. Що дали вам ці роки, чи була підтримка викладачів?
Я провчилася 5 років і зовсім не шкодую, що зробила саме такий вибір! Хіба що факультет поміняла б той, де готують оформлювачів! Та це я зараз так думаю, а тоді живопис для мене був Всім! Вчителі були шикарні! Я дуже багато перейняла від них. І знову, в силу життєвого досвіду, зараз взяла б ще більше знань та практики. Так, зараз вже інші пріоритети в плані вибору навчання. Ми були наївніші... Якщо порівнювати покоління батьків і дітей, то діти більш прагматичні.


Ви довго й успішно працювали майстром з нейл-арту. Аж раптом народження другого сина й декретна відпустка все перевернули. Виходить, що професійна криза – крута й потрібна штука?
Я не можу закопатися побуті і дітях... Бути дабл мамою - круто! Але творче нутро нікуди не діти! Моя витівка і розвага з першим розписом куртки-джинсівки стали гарним стусаном для розуміння, що нейл-арт - не межа моїх мрій. Так вузько використовувати свій талант - зневага до себе!


Ви розписуєте футболки і джинсову тканину, створюєте речі в одному екземплярі. Ще – розписуєте стіни приміщень, в тому числі дитячого садка. Чому саме такий напрям? За принципом – митцю треба простір?
В точку! Не можна ставити обмеження та перешкоди моєму таланту! Йому і мені потрібен простір... Футболки, джинсівки, сумки, взуття, полотно, стіни. Що завгодно. Тільки творити! Це наповнює мене енергією і робить щасливою.
Робота на замовлення. І робота, коли просить душа. Як можна вкладати душу у кожну річ й не спустошити власне серце?
Моє серце з кожною роботою тільки наповнюється. Мене живлять щасливі емоції замовників! І, повірте, вони дуже яскраві!


Ви знімаєте фото та відео творчого процесу. Як правило, цю «кухню» приховують, аби зберігати магію. Чому ви цим ділитеся?
Про це просять шанувальники мого таланту! Їх заворожує процес! У кожного художника свій стиль... Я ділюсь такими деталями, бо впевнена: повторити, копіювати мою техніку не можна. А якщо я когось надихну своїми відео та фото ... Вважаю, що це тільки плюс. Я не скупа!


Фітнес, фото, де ви у класній спортивній формі. Схоже, що можливість керувати – для вас не лише тренування на дошці з веслом, а й життєва філософія. Це так?
Весло в руках це і алегорія, і життєвий принцип! Складати лапки і нити - це не про мене! А спорт я обожнюю! Сучасна жінка не може запускати себе зовні. Варто прагнути до естетичної краси в усьому.
Замовлень все більше, а часу завжди бракує. Чи плануєте створити свій бренд?
Про свій бренд і серйозний бізнес постійно думаю і мрію. Поки що не знаю, з чого почати ... Але впевнена, що в підсумку дійду до своєї мрії. Замовлень правда все більше! Що радує! Але повноцінно можу творити тільки вночі, коли всі домашні сплять. Мені потрібен спокій і концентрація, а з моїми дітлахами ... Це нереально! (посміхається).

Як ставиться до вашої справи родина? Сини пишаються мамою?

Діти і чоловік захоплюються і пишаються мною! Старший син Святослав допомагає з молодшим братиком. Звільняє мене від прогулянок з Єлисеєм ... щоб я могла творити і вдень! Влітку я їхала з дому о 7.30 і поверталася до 21.00. Розпис дитячого садка потребував колосального часу. Обсяг роботи був великим, терміни стислі.
І я дуже вдячна моїм рідним за терпіння і розуміння.


Що порадите тим, хто тримається за роботу, яка не радує, але боїться змін?
Виходити із зони комфорту, не боятися змін! Пробувати нове, стукати в зачинені двері і вірити! Вірити в себе, в свої мрії! Любити себе, вкладати в свій розвиток всі сили! Життя дає нам шанси і не можна їх згаяти!

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ