Андре Тан і Соня Забуга представили спільну колекцію


Довгоочікувана презентація спільної колекції Андре Тана та Соні Забуги, під назвою a.TaN by Sonya Zabuga, відбулася в київському ресторані «Senator». На заході були присутні виключно представники ЗМІ, серед яких були і головні редактори відомих українських глянців.

10
Андре Тан і Соня Забуга розповіли про модні тенденції цього сезону і палітрі, яка включає 5 основних кольорів: сірий, зелений, синій, червоний і бежевий. Головною родзинкою капсульної колекції стала сама тканина одягу - це аристократичний оксамит, який в цьому сезоні зайняв позицію самого трендового матеріалу. Раніше оксамитові наряди було прийнято одягати тільки у вечірній час, але в рамках сучасних тенденцій, Андре Тан і Соня Забуга розбили усталений стереотип і представили колекцію повсякденного одягу. a.TaN by Sonya Zabuga складається з 5 нарядів королівської тканини. Оксамитової сукні, гармонійно доповнене ніжним мереживом ідеальний варіант для повсякденного або вечірнього образу. Топ в комбінації з гольфом - абсолютно новий погляд на стиль сучасної дівчини, сміливо і незвично. Пишна спідниця, довжиною міді, розкриває вишуканість і витонченість образу. Для прихильниць нових модних рішень, штани з оксамиту стануть справжньою знахідкою. В сучасній моді бомбери, стали невід'ємною частиною верхнього гардеробу, дизайнер і головний редактор створили унікальний варіант з трендового тканини. Сміливо, комфортно і вишукано, саме те що потрібно стильної дівчини.
 «Тренди сезону придумали не для того, щоб дотримуватися їх сліпо і без оглядки. Серед загального різноманіття варто знайти те, що йде саме вам »- радить головний редактор журналу« ELLE Україна », Соня Забуга.

11
Творчі спілки дизайнерів і керівників глянців є світовою практикою успішних колаборацій в сфері моди. Свіжі ідеї і новий погляд на стиль одягу в новоспеченому тандемі розкриває межі можливостей і дає можливість реалізувати нові модні тенденції і створювати успішні колекції.

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ