Антон Борисенко – генеральний директор і співвласник компанії «Hippo», що спеціалізується на надувних шезлонгах.

"Наша мета: домогтися, щоб у кожній сім'ї був зручний та практичний гамак, який гарантує комфортний відпочинок вдома, на вулиці, в офісі, на пляжі чи в аеропорту. Гамак «Хіппо» надувається всього за 15 секунд", - розповідає Антон.

 

- Вітаю, Антоне! Розкажіть нам, будь-ласка, більш детально про сферу Вашої діяльності.

- Доброго дня! Із задоволенням розповім про нашу компанію. Ми з партнером Олександром Демченком, який проживає в Чернівцях заснували компанію «Нірро». Основний продукт - лежаки, які випускаються на великій українській фабриці. Її підрозділи працюють у Києві, Нікополі, Смілі та Нідерландах. Завдяки досвідченому персоналу та налагодженому процесу ми можемо відшивати до 300 одиниць товару на добу у 8 різних кольорах. Локальне виробництво дозволяє нам ретельно відстежувати якість продукції, що випускається, і виключити ймовірність браку.

- Чому Ви вибрали саме цей напрямок бізнесу?

  • Це напрямок дуже специфічний. Але оригінальний товар виявився чудовою ідеєю. Вже зараз я розумію, що, починаючи власну справу,  не очікував на такий грандіозний результат. Наші надувні шезлонги набули величезної популярності. Їх дуже часто замовляють різні компанії зі своїм логотипом для подарунків клієнтам і співробітникам. Були, навіть, замовлення в Європу. Оцінити красу нашого товару можна на https://www.instagram.com/hip_pocom.

- Розкажіть про створення релакс-мішків. Що для Вас є пріоритетом?

  • Передусім, ми звертаємо увагу на якість товару. Усі зразки ми ретельно відпрацьовуємо, покращуємо їх конструкцію до тих пір, поки на 100%  не задоволені результатом. Тільки після цього нова продукція запускається в промислове виробництво. В результаті наші лежаки точно повторюють форму тіла і гарантують повне розслаблення для людей будь-якого зросту та статури.

- Чи задоволені клієнти даним продуктом?

  • Наші лежаки успішно реалізуються в Україні та країнах СНД. Також ми постачаємо товар в Іспанію, Португалію та Німеччину. За рік роботи ми продали 5000 гамаків, тобто щомісяця зі складу ми відвантажуємо 300 одиниць продукції, а за сезон - до 500 одиниць. Разом із роздрібною торгівлею ми розвиваємо інші канали збуту продукції. Працюємо з ресторанними групами, мережами спортивних магазинів, гіпермаркетами та торговими комплексами. Після продажу наша взаємодія з клієнтом триває й надалі. Ми надаємо 1 місяць гарантії на шезлонги, у в разі їх поломки після закінчення цього терміну – сприяємо у відновленні. Якщо чохол випадково пошкодився об гострий предмет, його за 10 хвилин можна відремонтувати за допомогою ремкомплекту.

- Які якості потрібні для реалізації всіх завдань?

- Я вважаю, що завзятість та впертість завжди допомагають у досягненні цілей. Головне - любити те, що робиш, і робити те, що любиш! Мої переконання прості. Я прагну внести щось корисне у розвиток людства, в еволюцію.

- Які плани на найближче майбутнє?

- Популярність «бегемотів» надихає нас на грандіозні плани. Найближчим часом ми плануємо випустити нову лінію меблів для відпочинку, потім маємо намір освоїти будівництво яскравих повітряних будинків, які розмістимо на великому надувному острові. Ще я хочу створити венчурний фонд, який працює у форматі бізнес-інкубатора для невеликих компаній, що займаються озелененням планети. Хочете брати участь у створенні м'якої і казково комфортної імперії? Тоді "Ласкаво просимо" в «Hippo»!

http://www.hip-po.com/

https://www.facebook.com/hippoua або @hippoua

https://www.instagram.com/hip_pocom/ або hip_pocom

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ