Діма Коляденко дарує нову пісню «Ти моя половина» всім закоханим! (ПРЕМ’ЄРА)

 

 

У День всіх закоханих Діма Коляденко зробив подарунок своїм численним шанувальникам! Нова пісня «Ти моя половина» написана Олегом Жолтіковим, спеціально для всіх закоханих, для всіх людей, у яких є свої половинки! Для тих, хто любить, хто вміє любити і кому потрібні слова про кохання. Тепер пісню «Ти моя половина» може співати кожен! Пісня "Ти моя половина" не перший український сингл артиста, але такий же драйвовий та запальний як трек "Гасимся" (перший україномовний сингл Діми Коляденка).

За тиждень до святкової прем'єри Діма почав вести відлік днів до презентації пісні у своєму Інстаграмі! Шанувальники артиста в коментарях активно писали про те, що з нетерпінням чекають прем'єру і впевнені, що пісня обов'язково стане хітом!

"Цю пісню відразу можна назвати народною, вона на всі часи! Її можна співати на весіллях, днях народження та інших святах! Люди зможуть зізнаватися в коханні своїм половинкам! Не випадково вона виходить саме в День святого Валентина! Це мій подарунок для всіх закоханих! Пісня про половинку серця і половинку душі! Я впевнений, що це хіт! Народний хіт-хіт!! Говоріть, співайте своїм коханим людям слова любові й життя буде прекрасне! Хай буде так!!"- говорить про пісню сам Діма Коляденко.

Як завжди, Діма Коляденко, дивує! Пісня про половину серця і душі однозначно потрапить до вашого плейлисту, адже таких позитивних, весняних і добрих композицій не буває забагато!

Слухати нову пісню Діми Коляденко "Ти моя половина" онлайн https://youtu.be/1avq31xXv_k

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ