До ночі записував вокал, переписував по-декілька разів»: Julik вперше заспівав

До ночі записував вокал, переписував по-декілька разів»: Julik вперше заспівав

Саунд-продюсер, актор та діджей Julik вперше записав та презентував українцям власну авторську пісню «Та яку люблю», - таким чином артист зазявив про початок вокальної кар’єри.

Легка, лірична композиція народилася у пориві натхнення та у прагненні рухатись далі. Відправна точка під назвою «Та яку люблю» - це історія про хлопця , який щодень радіє тому, що має підтримку та опору у своєму житті! Звісно, ж мова йде про коханну людину, яка підштовхує рухатись далі та водночас приносить те, чого нам так бракує.

«Донедавна, казав що не знаю чи буду співати! Ось настав цей момент, коли я сам написав пісню та вирішив її презентувати на широкий загал. Зізнаюсь, що вагався чи варто розпочинати цю справу , але опісля позитивних відгуків друзів вирішив спробувати!», - зазначив Julik.
Особливо у зимову пору нам так хочеться побути в обіймах найрідніших людей, дарувати їм своє тепло та увагу. Прослухавши трек «Та яку люблю» ми замислюємось про те, що нам так потрібно ! Увага, спілкування , добре слово - усе є лейтмотивом цього треку.

«Трек «Та яку люблю» народився у дорозі на Закарпатську область, куди їхав із DJ-сетом в один із нічних клубів. Неймовріні краєвиди, незабутні спогади - стали опорою у написанні цієї пісні. Простота у всьому, мабуть, і є тією рушіною силою, яка надихає!, - додав артист

Додамо, що покидати професію DJ артист не збирається, запевнив, що буде поєднувати ці дві сфери, адже Вони тісно переплітаються!

МУЗИЧНА ПРЕМ’ЄРА : https://youtu.be/aCP7tuNpNy8

Best regards, Ростислав Пелех
tel. : +380937021693 ; email: pr.julik@gmail.com
Прохання вказувати першоджерело © 2018 PR Julik , всі права захищені

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ