Дизайнер Анастасія Іванова представила в Києві ексклюзивну колекцію вечірніх суконь

 
 
У Києві відбувся закритий показ ексклюзивної колекції дизайнера Анастасії Іванової. Після успішних fashion show на Тижнях моди в Києві і Нью-Йорку дизайнер на special event представила в Україні вишукані вечірні наряди першої лінії свого бренду. Показ пройшов в одному з кращих світських місць столиці - новому лаунж-барі Миколи Тищенка FAHRENHEIT.
 ANASTASIIA_IVANOVA_fashion_show_DSC_4674
Гості заходу поринули в атмосферу справжньої розкоші і справжнього аристократизму! Бренд ANASTASIIA IVANOVA, відомий не тільки в Україні, але і у всьому світі, презентував першу лінію ексклюзивних вечірніх нарядів - це вишукані сукні до підлоги, створені з дорогих натуральних тканин, які дизайнер особисто вибирала на провідних європейських виставках. Багато суконь створені в єдиному екземплярі! Ці наряди luxury - для справжніх цінительок істинної розкоші, яка народжується в поєднанні краси, жіночності, граціозності і високого почуття стилю. Над образами моделей для показу працювали майстри салону FIJI Beauty Art Center.
ANASTASIIA_IVANOVA_fashion_show_DSC_4498
Закритий показ відвідали Соломія Вітвіцька, Анна Добриднєва, Олександра Кучеренко, Надія Майстренко, Габріела Массанга, Вікторія Чекурда, Анна Заклецька і інші українські celebrities. Ведучою вечора стала співачка LILU.
ANASTASIIA_IVANOVA_fashion_show_DSC_4177
Анастасія Іванова - дизайнер з багаторічним досвідом створення виключно суконь. В її колекціях - тільки жіночні вбрання, які завжди підкреслюють справжню красу своїх власниць. Колекції ANASTASIIA IVANOVA цінують не тільки в Україні - бренд давно вийшов за рамки європейського континенту і активно розвивається в США. Уже три рази покази Анастасії Іванової були включені в офіційний графік New York Fashion Week, а в престижному fashion-районі Сохо на Манхеттені відкритий шоурум дизайнера.

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ