«Бренд року-2018»

  • 05.04.2018
  • 438    0
Офіційна Церемонія нагородження переможців Конкурсу «Бренд року-2018» пройде 17 квітня.
 
У цей день українці дізнаються імена компаній, які споживачі визнали кращими в різних категоріях і номінаціях.
Конкурс «Бренд року» традиційно є найбільш очікуваною діловою подією країни, мета якої - визначити і нагородити вищу лігу українського бізнесу, торгові марки, які є для споживачів чимось більшим, ніж просто постачальниками товарів або послуг.
 
За словами генерального директора Конкурсу Ліки Співаковської, непроста економічна ситуація в країні не може не впливати на бізнес, але часто цей вплив виявляється позитивним. «У цьому році, - розповідає Ліка, - буде рекордна кількість переможців, а значить, український бізнес вже адаптувався до економічних умов, і продовжує розвиватися, незважаючи на перешкоди. У 2018 серед переможців виявилися досить молоді українські компанії, які швидко задали темп зростання і отримали величезну популярність і підтримку серед споживачів. Така ситуація не може не радувати і захоплювати ».
 
Яким чином визначалися переможці? Переможці визначаються на підставі дослідження, яке спрямоване на виявлення компаній-лідерів в десятках категорій бізнесу. За словами експертів і переможців минулих років, результати від такого визнання приголомшують: збільшується обсяг продажів, капіталізація бізнесу, підвищується впізнаваність бренду.
 
Всеукраїнський конкурс-рейтинг «Бренд Року» заснований в 2000 році. У 2001 Конкурс отримав підтримку Кабінету Міністрів України та Ради підприємців України. Офіційна частина церемонії збере в своєму залі представників компаній лідерів, яких вибрали споживачі і проголосили кращими компаніями-брендами України.
 
Ведучим вечора стане Григорій Решетник. Церемонію нагородження підтримали артисти: Олександр Сівак, Олена Гончарук, співачка Глакоста.
 
У 2018 році партнерами Конкурсу «Бренд Року» виступив французький бренд мінеральної води класу преміум «Perrier» і фабрика паперових упаковок Sabona.
 
Фотопартнерами вечора стала компанія "Ovproduction".
Медіапартнери: радіо Голос Столиці, Maxxi TV, Перший діловий телеканал, телеканал RTI, портал Zagraniza, BuildPortal, Обозреватель, Xvatit.com, Artnews.one, Cosmolady, Proman, Edufuture.biz, Сommunity.com.ua, Ура-інформ, APRIORI.

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Коментарі закрито.

Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ