«Ділова жінка APRIORI»

  • 02.04.2019
  • 258    0

Весна – пора сміливих вчинків та здійснення мрій!

Шановні леді! Дякуємо всім, хто відгукнувся на запрошення стати учасницею VIP-проекту «Ділова жінка APRIORI», який організовує команда глянцевого журналу APRIORI. Буквально за кілька днів ми завершили набір, оскільки кількість місць була обмежена.

Ми працюємо з однією з кращих фотостудій Києва, з кожною учасницею чаклує команда професіоналів: фотографи, дизайнери, стилісти, візажисти. Наше правило – індивідуальний підхід, особлива атмосфера та позитивні враження. Тому кожній учасниці ми приділяємо максимум уваги й часу.

Перепрошуємо всіх, хто не потрапив на зйомку VIP-проекту «Ділова жінка APRIORI» 6 квітня. Ми врахували ваші побажання та оголошуємо, що кастинг на VIP-проект «Ділова жінка APRIORI» продовжено.

Наступна зйомка відбудеться 26 травня. Надіслані заявки розглядаються в першу чергу. Ми готові відповісти на всі ваші питання.

Поспішіть! Проект – це можливість знайти новий образ, побачити себе у незвичному ракурсі, змінити зачіску, макіяж й отримати у подарунок ексклюзивний календар з власними найкращими знімками. Бонус – публікація у журналі APRIORI. Вашу історію успіху прочитає вся країна. 

Дякуємо вам за вибір та довіру! До зустрічі у травні!

Заявку на участь в проекті можна надіслати в особисті повідомлення або на e-mail: manager.ann.apriori@gmail.com  у форматі:

- ПІБ

- Дата народження

- Зріст 

- Параметри

-Ваша сфера діяльності

- Місто проживання

- Контактний номер телефону

- Посилання на сторінку в соц.мережі (якщо є)

- 3-5 свіжих фото

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Коментарі закриті.

Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ