Кастинг на VIP-проект « Королева глянцю APRIORI»

  • 17.01.2019
  • 448    0

Шановні леді, наступна інформація саме для Вас!

Дякуємо, що зацікавились відкриттям кастингу на VIP-проект « Королева глянцю APRIORI» організаторами якого виступає команда глянцевого журналу APRIORI, на рахунку якої вже успішно реалізовані масштабні заходи та VIP-проекти для дорослих та дітей. Більше 1000 учасників знайшли свій образ саме з APRIORI.

17 березня та 14 квітня 2019 року відбудуться грандіозні події у м.Києві. 
Будьте впевнені, що Ви, взявши участь у професійній фотосесії в стилі “Знаки Зодіаку ” точно залишитесь в захваті, адже на Вас чекає не тільки яскравий образ, індивідуальна зачіска, та унікальний макіяж –грим, аксесуари, але й ексклюзивний календар та індивідуальний астрологічний прогноз з Вашою участю!
Також кожна учасниця отримає публікацію на сторінках глянцевого журналу APRIORI, де її найкраще фото з проекту побачить вся Україна. 

В свою чергу учасниці проекту отримають можливість розміщення кращого фото та інформації про себе на сучасних пілларсах у найвідвідуваніших торгівельно-розважальних комплексах України. Переможниця проекту – представниця найяскравішого образу отримає додатковий подарунок – розворот (2 сторінки) на шпальтах Першого україномовного глянцевого журналу столиці APRIORI!
Для всіх учасниць ми підготували фуршет, відео BackStage, тематичні подарунки та сертифікати від наших партнерів. 
Взявши участь у проекті, Ви отримаєте яскраву зйомку, спілкування, драйв та позитивні емоції, які назавжди залишаться у Вашому серці і запам’ятаються на все життя.
Якщо Ви бажаєте побачити себе в новому шикарному образі та запам’ятати цей день назавжди, надійшліть заявку в особисті повідомлення або на e-mail: apriorimagazine@gmail.com у форматі: 

- ПІБ майбутньої Королеви глянцю
- Дата народження 
- Зріст 
- Довжина волосся 
- Параметри 
- Місто проживання 
- Контактний номер телефону 
- Посилання на сторінку в соц.мережі (якщо є)
- 3-5 свіжих фото

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Коментарі закриті.

Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ