У Києві відбудеться Бізнес Зустріч Підприємців

  • 27.01.2018
  • 541    0

 


100 успішних бізнесменів столиці зберуться 130

 січня в Klitchko Expo, щоб обмінятися контактами, поділитися досвідом, презентувати свій бізнес, обзавестися новими клієнтами, партнерами і друзями.
Бізнес Зустрічі Підприємців New Communication, перш за все - це легке невимушене спілкування в колі однодумців. 
 
Формат заходу: Business speed meetings (експрес знайомства).

Заходи New Communication проводяться в столиці вже рік. За цей час у нас сформувалося своє коло постійних гостей, які із задоволенням приходять до нас знову і знову - за новими знайомствами, продуктивним спілкуванням і хорошим настроєм.

Не варто сприймати захід як формальну зустріч. Наші вечори проходять в невимушеній обстановці. Гості приходять до нас, насолоджуються класичною музикою під келих ігристого, беруть участь у професійній фотосесії.

Також на наших зустрічах, як правило, є кілька блоків з виступами спікерів. Кожен з них презентує свій бізнес протягом трьех хвилин. Ну а дізнатися подробиці, в разі, якщо вас зацікавив виступ, можна в ході неформального спілкування.

Ще один приємний бонус - це розіграш подарунків. Ми надаємо нашим учасникам можливість розіграти серед аудиторії щось, що не просто буде нагадувати про їхній бізнес, а й послужить чудовою рекламою, яка в майбутньому призведе нових клієнтів.

Бізнес Зустріч Підприємців 30 січня обіцяє бути особливою. Ще більше успішних людей зі столиці та регіонів, ще більше подарунків, сюрпризів, розіграшів, і, звичайно ж, ще більше корисних знайомств і приємного спілкування!

Реєструйтеся - готуйте гарний настрій і візитки
http://goo.gl/KbiJmc
New Communication - розвивайте себе, просувайте свій бізнес.
Питання за тел. 066-913-95-21

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Коментарі закрито.

Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ