VIP-проект «Barbie and Ken : A perfect Christmas»

  • 12.11.2018
  • 590    0

Шановні батьки, наступна інформація саме для Вас!

Звертаємо Вашу увагу та наголошуємо: розпочато кастинг на дитячий VIP-проект «Barbie and Ken : A perfect Christmas», організаторами якого виступає команда журналу APRIORI, під керівництвом якої успішно реалізовані масштабні заходи та VIP-проекти для дорослих та дітей. Більше 1000 учасників знайшли свій образ саме з APRIORI.
2 грудня 2018 року відбудеться грандіозна подія у м.Києві.

Очевидно, що дівчатка та хлопчики, взявши участь у професійній фотосесії в стилі “ Barbie and Ken : A perfect Christmas ” точно будуть в захваті, адже на них чекають надзвичайні різноманітні образи та перевтілення, а зйомка у новорічному стилі та декорації налаштують діток на святкову атмосферу. Не забуваємо про те, що Новорічні свята – це гарний привід для сюрпризів та подарунків, від яких учасники проекту отримають ще більше емоцій та насолоди.

Також кожен учасник отримає публікацію на сторінках глянцевого журналу APRIORI, адже його найкраще фото з проекту варте уваги всієї України.

Зрозуміло, для всіх учасників буде фуршет, відео BackStage та подарунки від наших партнерів. І це ще не все! В свою чергу переможці проекту, які найкраще увійдуть в образ Барбі та Кена, будуть нагороджені додатковими подарунками від редакції глянцевого журналу APRIORI та партнерів заходу!

Взявши участь у проекті, Ви отримаєте неймовірну зйомку, спілкування, драйв та позитивні емоції, які назавжди залишаться у Вашому серці і запам’ятаються на все життя Вашим дітям.
Якщо Ви бажаєте побачити свою дитину в новому образі та запам’ятати цей день, надійшліть заявку в особисті повідомлення або на e-mail: manager_apriori@email.ua у форматі:

- ПІБ майбутньої (го) Барбі чи Кена
- Дата народження 
- Зріст 
- Параметри 
- Місто проживання 
- Контактний номер телефону (батьків)
- 3-5 фото
- Який подарунок мріє знайти дитина під Новорічною Ялинкою?

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Коментарі закриті.

Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ