VIP-проект «Ділова жінка APRIORI»

  • 23.03.2019
  • 53    0

Весна – пора сміливих вчинків та здійснення мрій!

Шановні леді! Дякуємо, що зацікавилися кастингом на VIP-проект «Ділова жінка APRIORI», який організовує команда глянцевого журналу APRIORI. Ми вже успішно реалізували масштабні заходи та VIP - проекти для дорослих та дітей. Понад 1000 учасників знайшли свій новий образ саме з APRIORI.

Надзвичайний проект, на який ми запрошуємо ділових жінок з усієї України, відбудеться 6 квітня 2019 року в Києві. Проект – це професійна зйомка, натхнення, мотивація, спілкування, драйв та позитивні емоції.

Запевняємо вас: участь у фотосесії подарує вам неймовірні емоції. На вас чекає вишуканий бізнес-образ, підібрана зачіска та унікальний макіяж, аксесуари. Наша родзинка - ексклюзивний персональний календар з вашими фото та індивідуальна публікація в журналі. Кожна учасниця проекту представить рубрику «Успішні жінки України»!

Учасниці проекту отримають можливість розміщення кращого фото та інформації про себе на пілларсах у найвідвідуваніших торгівельно-розважальних комплексах України. Динамічна реклама працює!

Також ми готуємо фуршет, персональний відео BackStage та особливу атмосферу. Жінкам є про що поговорити й поділитися секретами.
Якщо ви бажаєте побачити себе в новому шикарному образі та запам’ятати цей день назавжди, надсилайте заявку в особисті повідомлення або на e-mail: manager_apriori@email.ua у форматі:

- ПІБ

- Дата народження

- Зріст 

- Параметри

-Ваша сфера діяльності

- Місто проживання

- Контактний номер телефону

- Посилання на сторінку в соц.мережі (якщо є)

- 3-5 свіжих фото

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Коментарі закрито.

Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ