Всеукраїнське етно-фешн-шоу «Аристократична Україна»

  • 27.07.2018
  • 783    0

Кращі українські дизайнери та виробники стилізованого та національного вбрання з'їдуться на унікальне всеукраїнське етно-фешн-шоу «Аристократична Україна»

Унікальне етно-фешн-шоу «Аристократична Україна» відбудеться 28 липня на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль». Програма фестивалю розпочнеться о 12.00, а закінчиться о 16.00.

Всеукраїнський щорічний фестиваль-показ етнічного, стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів був ініційований Ольгою Богомолець у 2016 році.

За словами Ольги Богомолець, етно-фешн-шоу «Аристократична Україна» має на меті відродження національних традицій України, розвиток культурної дипломатії між етносами й національними меншинами, що вважають своєю батьківщиною Україну, та представниками народів, що проживають на території України.

Програма фестивалю передбачає кілька секції. Перша – дефіле моделей в автентичному вбранні, де будуть продемонстровані оригінальні та відтворені автентичні строї. Друга секція показу – демонстрація сучасного модного одягу та аксесуарів з етномотивами, а також дитяче дефіле. На третій секції – «Сама шила» – свої роботи на рівні з кращими професійними дизайнерами демонструватимуть народні майстри. Четверта секція буде присвячена показу історичного вбрання в стилі «українського бароко», а також показу відтвореного одягу Інституту шляхетних панянок. Окрема секція фестивалю – це презентація одягу та мистецтв різних країн світу, які будуть представлені посольствами та культурними центрами цих країн.

Традиційно в день фестивалю моделями стануть звичайні українські жінки – матері та дружини загиблих захисників-героїв АТО, які босоніж, йдучи домотканим лляним полотном, демонструватимуть гостям образи від відомих українських дизайнерів, а саме: ZETA atelier, Julie Home Line, «Століття краси», Лариси Арт, театрів мод з міста Житомира та Городище тощо.

Родзинкою фестивалю стануть покази від ТМ Синій Льон та дизайн – студії «Voloshka», де моделями стануть відомі українки, досягнення яких відомі і за межами України! «Я пишаюсь тим, що я українка і є частиною країни з унікальною спадщиною, національними колоритними традиціями, багатою культурою. Захоплююсь видатними особистостями України, українськими жінками» - каже Тарасенко Олеся, засновниця 1-го блог-журналу України LuckyUkraine, організатор показів з успішними жінками.

Відтворений автентичний одяг на показі представлятимуть моделі культурного осередку «Оберіг» у м. Бахмут, етнографічний відділ Житомирського краєзнавчого музею, клуб-студія «Слов’яни» з м. Слов’янська.

Цього року фестиваль буде унікальним, цікавим та сповненим приємними сюрпризами. Під час фестивалю буде проходити ярмарок народних майстрів, в якому братимуть участь майстерні з Київщини, Луцька, Житомирщини, Полтави, Вінниччини, а ще кожен відвідувач зможе взяти участь у майстер-класах, під час яких можна довідатися секрети «вишивки шляхетних панянок» та відкрити свій талант за ткацьким станком.

Також в рамках фестивалю відбудеться презентація виставки ікон на ящиках з-під снарядів, набоїв та мін – «Ікони під час війни» – художників Олександра Клименка та Софії Атлантової.

Етно-фешн-шоу «Аристократична Україна» – це свято української краси, яке щороку збирає всіх, хто щиро любить Україну.

Наші медіа-партнери – 1-й блог-журнал України LuckyUkraine, Fashion of Diplomacy, Dojo, Ivona, Super Lady magazine, Журнал “БізнесWOMAN”, Emotion magazine, Super Kids magazine, Apriori, Журнал-каталог моделей “Glyanec”, МамаWOW, Eurostar, Harved online, Столичный дозор, Модные Места / Style Spot, Studioofmydreams, Be my media, Ivetta, Новини України Tut-Ua.com, Модний онлайн журнал – VTrendi.com.ua, Каблучки.ua, Beautymillenium, DreamGo, ArtFoundation.

Місце проведення:

Замок-музей «Радомисль», Житомирська обл., м. Радомишль, вул. Плетенецька, 15

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Коментарі закрито.

Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ