Геометрія краси від лікаря Юрія Трунова

Якщо вірити Мерилін Монро, краса криється в недосконалості. Що мала на увазі спокусниця, яка все життя тільки підкреслювала свої досконалості, історія замовчує. Проте наші сучасниці щосили виблискують ідеальними посмішками і поспішають на прийом до зоряного дантиста Юрія Трунова!

Геометрія краси від лікаря Юрія Трунова

Весь світ намагається розгадати закон привабливості, а зірковий стоматолог – засновник клініки «Тотал Дентал» Юрій Трунов знає його точну формулу. Лікар підходить до краси математично: «Якщо подивитися на найспокусливіших жінок різних епох – у них завжди були ідеальні пропорції». За те, аби піддатися його «математичному аналізу», пацієнти шикуються в чергу, адже Трунов вважається одним із кращих дантистів в Україні. І черга до нього чимала.

«Щоб знайти досконалу посмішку, я використовую код Леонардо да Вінчі, а також золоте число 0,618 – воно зашифроване в багатьох шедеврах, від пантеону і єгипетських пірамід до Мони Лізи. Спробуйте поділити відстань від голови до пупка на відстань від пупка до стопи. Чим ближче ви до заповітного 0,618 – тим краще».

Голлівудська посмішка – мрія мільйонів. Але далеко не в усіх зірок, які посміхаються нам з екранів, ідеальні зуби від народження. На допомогу знаменитостям приходять вініри – тонкі пластинки, що вкривають зубну поверхню з зовнішнього боку.

Вініри здатні не тільки вирівняти зубний ряд, але й надати зубам ідеальної форми – аж до збільшення їхнього розміру. Вініри можуть зробити нас сексуальними, владними, агресивними, примхливими і надати нашій посмішці лиску! Крім цього, "розумним" пластинкам під силу впоратися з щербинкою і міжзубними проміжками, а також надати зубам бажаного відтінку.

В арсеналі дантиста Юрія Трунова – авторські вініри БЛІЧ для агресивної яскравої посмішки і haute couture для природної, які виготовляються індивідуально для кожного пацієнта в лабораторії. Авторські вініри Юрія Трунова 0,3-0,5 мм із високоякісної кераміки абсолютно прозорі і непомітні на зубах. Юрій неймовірно вправний в фіксації вінірів: технологія адгезивної фіксації дозволяє об'єднати вінир із зубом на молекулярному рівні! Трунов – прихильник витончених, делікатних результатів. Природна краса кожного пацієнта унікальна, важливо зберегти генетичну спадщину, індивідуальність і одночасно поліпшити зовнішність. І це справжнє мистецтво.

Вініри від Юрія Трунова – знахідка для політиків, ділових осіб, моделей і представників творчих професій, в яких немає часу часто відвідувати кабінет стоматолога. Кращі агентства топ-моделей відправляють до Юрія своїх багатообіцяючих працівниць для того, аби з вродливих, але з незначними недоліками дівчат зробити екстраординарно красивих.

Ідеальна посмішка в «Тотал Дентал» досягається всього за три візити до фахівця. У перші відвідини лікар підбирає потрібну форму, розмір і колір майбутніх конструкцій, ви проходите консультацію гнатології. Під час другого візиту вам презентують модель нової посмішки і готують ротову порожнину до установки вінірів, а також приміряють на зуби тимчасові вініри, що ви носитимете протягом декількох тижнів, доки постійні вініри виготовляє ваш персональний технік. Відтак, у вас є можливість звикнути до нових відчуттів, форми і кольору реставрацій. Під час третього візиту до клініки «Тотал Дентал» на зубах фіксуються постійні вініри.

Доктор Юрій Трунов надає послуги від couture. Він визнає, що його праця коштує дорого, але дешевше за сумку Hermès. Про нього кажуть, що він відкрив таємницю неможливої досконалості. А з нами Юрій поділився секретом успіху: «Я з самого дитинства з завзяттям вивчав все про красу, про справжню природну красу. Деякі люди люблять гроші, інші – зручності, а я обожнюю красу. Я упереджений до краси, вона мене зачаровує. Я з нетерпінням очікую на знайомство з вами в клініці «Тотал Дентал».

Естетична стоматологія Тотал Дентал

Київ, пр. Героїв Сталінграда 8, корпус 6

+380970970008

+380505000155

totaldental.com.ua

truesmileclub.com

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ