Гурт The Hardkiss представляє кліп на пісню “Коханці”

Гурт The Hardkiss представляє кліп на пісню "Коханці" - історію про «токсичні" відносини, які вразили жителів цілого міста.

"Коханці" - один з головних синглів нового альбому "Залізна ластівка". За два місяці пісня набрала більше 2 млн. YouTube-прослуховувань, а на концертах перетворилася на справжнісінький гімн «закоханої» молоді. "Навіть в мегаполісі долі людей тісно переплітаються. Ми всі любили, ми все чиїсь колишні і майбутні. Минулі відносини, як клеймо, на все життя залишаються в нашій свідомості. Але це нормально, так буває, ми однакові в цьому відношенні. Ми такі, як є. Головне, у всьому цьому вирі не втратити серце і здатність відчувати ", - про пісню розповідає фронтвумен The Hardkiss Юлія Саніна.

Режисером кліпу традиційно для The Hardkiss виступив креативний і музичний продюсер групи Вал Бебко. Інна Грабар стала другим режисером, а оператором-постановником був запрошений Ярослав Пілунський, з яким група працювала над відео "Мелодія" і "Organ". Хореографом-постановником виступила Юлія Сахневич. Для кліпу "Коханці" The Hardkiss побудували ціле місто - місто коханців, кожен з яких травмований минулими стосунками.

"Моя героїня в кліпі веде монолог, звертається до коханої людини, який більше не чує і нічого не відчуває до неї, - розповідає Юлія Саніна. - Ще одна героїня - це образ чистої невинної душі, яка потрапляє в світ спокуси і пристрасті. Її біле плаття стає брудним від чужих рук - це такий символ впливу, яке люди надають один на одного. У кліпі є ще кілька героїв і сюжетних ліній, символів і таємних смислів - нехай глядачі прочитають їх самостійно "

Третій студійний альбом The Hardkiss "Залізна ластівка" вийшов у вересні. На початку березня група продовжить тур на його підтримку - концерти пройдуть в Україні, Польщі та Білорусі. Графік туру: www.thehardkiss.com

Кліп "Коханці»> https://youtu.be/2fLtqC2BqFo

Фото: Максим Нестеренко

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ