Іван Горіа – Музичний продюсер, власник музичного лейблу Music of Style

Місто проживання: Одесса

- Розкажіть про свою діяльність?  

  • Моя робота полягає у відборі виконавців, DJ, виборі репертуару, іміджу артиста; Dj-наставництво, відбір пісень і їхнє просування. Також я є менеджером багатьох авторів у сфері продажу пісень, працюю з багатьма відомими виконавцями різних країн.

- Що надихнуло Вас стати продюсером?

  • Мені сподобалася творчість молодого виконавця. Я запропонував йому свою допомогу в просуванні, оскільки на той час я вже мав широкі зв'язки серед мільйонерів, діячів шоу-бізнесу (таких як Петя Лістерман, DJ DX і т. д.). Я обрав свій шлях у шоу-бізнесі і дуже хочу відмітити людину, яка з самого початку моєї кар'єри знаходиться в команді, але вже як виконавчий продюсер - Максим Незола.

- З ким доводилося працювати?

  • Співпрацювали ми з багатьма музикантами, але я особливо не люблю говорити про людей, з якими у мене розірваний контракт. Часто це відбувається через конфлікти.

- Над чим Ви зараз працюєте?

  • Зараз працюю над проектами двох нових діджеїв: Dj Roma Shadow і Dj Sonny Moore. За цей короткий період часу ми зробили два офіційних ремікси на Сара Окс ("Німфоманія"), Cihan Ozdemir, ("Whatcha Need"), які вже транслюють на радіо в багатьох країнах. Також плануємо зняти кліп, в якому візьме участь відомий відеоблогер - Юлія Дебольська.

- Ми знаємо, що Ваш лейбл часто робить благодійні акції, спрямовані на допомогу дітям-сиротам. Що підштовхує Вас на такі дії?

- У мене є батьки і я знаю, що таке їхня підтримка. Але, на жаль, діти-сироти цього не знають. Тому я відвідую дитячі будинки та інтернати, з метою надати допомогу та привернути увагу громадськості до питань сирітства в країні. Саме через це я організовую та спонсорую благодійні акції.

- Як створити свій музичний лейбл?

- Важко відповісти, оскільки тут усе індивідуально. У кожного свої підходи й можливості, але в першу чергу, звичайно ж, потрібно зібрати хорошу команду.

Контактний номер телефону +38066 99 77 698

e-mail: Music.of.Style@yandex.ru

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ