Іван Харламов – власник студії звукозапису “H & F Sound Recording Studio”, композитор, аранжувальник, піаніст, вокаліст, АВТОР ТА КОМПОЗИТОР ВЛАСНИХ ПІСЕНЬ.

 

Я почав займатися музикою у віці чотирьох років, ще тоді я вирішив, що в майбутньому стану музикантом і зовсім не шкодую про це, адже музика – це моя душа, моє покликання. Музика – це сенс мого життя.

Можливо, важливу роль в становленні мене як музиканта зіграло те, що всі рідні й близькі завжди підтримували мене в цьому, я став відчувати їх підтримку в самому початку свого шляху і я знаю, що й зараз вони так само, як і раніше, радіють моїм успіхам і просто вірять в мене. Я ціную це і дуже їм вдячний.

Я пройшов через багато чого, перш ніж досягти того, що маю сьогодні. Зараз я власник студії звукозапису "H & F Sound Recording Studio", композитор, аранжувальник, піаніст, вокаліст, до того ж я сам пишу собі пісні. Я є лауреатом Всеукраїнських та міжнародних конкурсів і маю Голлівудський диплом від американської компанії «Volta Music Corp». І хоча, поки у мене немає продюсера, це поправимо, адже мені є, що показати Україні і я готовий прославляти свою Рідну неньку.

Зовсім нещодавно я презентував новий сингл, під назвою: "Ти - моя історія", також, скоро вийде ще один новий сингл під назвою "Фіолетові Штани", автором музики і слів якого є Я! Ще я працюю над альбомом, в якому всі пісні будуть українською мовою!

Зрозуміло, без натхнення я б не впорався, адже натхнення для творчої людини є дуже важливою частиною його життя і я не виняток. Мене надихає багато що, починаючи від чашечки доброї кави і закінчуючи падаючою зіркою. Ну і звичайно ж для мене дуже багато значать посмішки людей, коли вони слухають мої пісні, їх емоції і почуття.

Я намагаюсь робити так, щоб моя музика подобалась людям. Перш за все, мені здається, що пісня повинна легко запам'ятовуватися, мати глибокий сенс і викликати бажання танцювати або співати.

Моя робота, моя музика – це для мене все. Я бажаю всім людям займатися по життю улюбленою справою й отримувати задоволення від цього.

Творіть, і ніколи не зупиняйтеся на досягнутому! Щасти вам, друзі.


Контактний номер: 066-432-70-80

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ