Краса – страшна сила: 5 б’юті-трюків у макіяжі, які відлякують чоловіків


Макіяж не тільки може підкреслити жіночу красу, але і зіпсувати її. Чоловік злякається навіть найкрасивішої дівчини, якщо на ній надлишки косметики або ж макіяж нанесений вульгарно. Пам'ятай, що макіяжу на обличчі завжди повинно бути в міру. Дивись, які б'юті-прийоми в макіяжі найбільше відлякують чоловіків.

Помади дивних відтінків. Чоловіків відлякують яскраві кольори помад на губах: зелені, сині, сірі, чорні, фіолетові. Запам'ятай, чоловіки цінують природність, тому ці відтінки помад на дівчатах виглядають не надто привабливо.

Щільний тональний крем. Для того щоб отримати рівний тон шкіри обличчя, зовсім не обов'язково наносити щільний тональний крем. Чоловік може подумати, що у тебе під шарами "штукатурки" моторошні прищі і пігментні плями. Відмовся від щільного тонального крему і зроби вибір на користь легких ВВ або СС кремів.

Автозасмага. Нерівно нанесена автозасмага, та й ще на білу шкіру, буде виглядати незграбно. Тим більше, що твоєму обранцеві явно такий ефект буде не до смаку.

Нарощені вії. У міру нарощені вії приваблюють чоловіків. Але якщо ти використовуєш накладні вії а-ля "лялька", то твоєму чоловікові точно таке не сподобається.

Брови "ниточкою". Тонкі брови вже давно вийшли з моди. І навіть якщо тебе природа не нагородила красивими густими бровами, рекомендуємо подивитися відеоуроки, як візажисти надають своїм бровам друге життя.

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ