МАНІЛА, ФІЛІПІНИ

Житло:

від 5 доларів за ніч. Найкраще орендувати номер в районі Макаті, оскільки це престижний, діловий та розважальний район міста. Тут Вам буде комфортно та безпечно проводити свій час в Манілі. Але якщо Ви хочете відчути звичайне життя мешканців столиці Філіппін, то можете поселитися в інших районах міста.

Їжа:

Від 1 долара, від 3 доларів у ресторані. Тут дуже розвинена культура вуличної їжі.

Ви можете скуштувати те, що їдять місцеві жителі. Звісно, кожному своє, але мені дуже сподобалася їхня рибка барбекю, свинина з рисом, фрукти, вермішель й інша вулична їжа. Дуже цікавий та екзотичний досвід – спробувати в Манілі, де харчуються місцеві.

Транспорт:

У Манілі є багато різних видів транспорту для переміщення містом. Основні райони покриті так званим LRT. Це поїзди метро, які їздять не під землею, а над нею. Також тут є можливість переміщатися на мотоциклі з коляскою, таксі, автобусі.

Uber також добре розвинений в столиці Філіппін. Особливо відмічу такий екзотичний вид транспорту, як Джипні. Джипні – це поєднання автобуса, джипа й військового транспортного автомобіля. Рух на вулицях Маніли дуже інтенсивний, величезна кількість заторів і ДТП. Якщо Ви бажаєте вчасно дістатися до пункту призначення, то виїжджайте якомога раніше.

Віза:

Філіппінська віза оформлюється в консульстві Філіппін.

Для отримання візи Вам буде потрібно:

40 доларів;

2 фотографії;

бронь готелю на Філіппінах;

бронь квитка на Філіппіни й назад;

заповнена спеціальна анкета.

Віза робиться за 7 днів.

Цікава ситуація трапилася зі мною, коли я вилітав з Філіппін. На таможні офіцер перевіряв візу, за якою я прилетів. Він сказав, що для громадян України вона взагалі не потрібна, якщо термін перебування в країні менший 30 днів.

Виходить, що філіппінське консульство в Києві просто збирає кошти та надає безкоштовну послугу за гроші. Ну, у кожного свій бізнес, але, можливо, комусь буде корисною інформація 🙂.

Пам’ятки:

Пам’яткою Філіппін є надзвичайно низький рівень життя громадян країни. Тут є дуже заможні люди та дуже багато бідних. Мені доводилося бачити деякі сім’ї, які живуть під мостовими опорами, сходами пішохідних мостів, у великих картонних коробках. До того ж, сім’ї мають кілька дітей, деякі з них ще не вміють ходити. Це, звісно, шок. Коли перебуваєш в таких бідних країнах, то починаєш ще більше цінувати те, що маєш.

У Манілі є історичний район Інтрамурос. Це старе місто з середньовічною європейською архітектурою. Багато красивих будівель, соборів і музеїв знаходяться саме в цьому районі. Інтрамурос огороджений древніми стінами, які раніше слугували для захисту міста від зовнішніх небезпек.

Люди:

Бідні, вірять в краще майбутнє та готові діяти задля його створення. Ставлення місцевих жителів було позитивним і доброзичливим. По всьому світу діє «закон»: «Якщо ти посміхнешся людині, то й людина посміхнеться тобі». Хоча, деякі філіппінці поводилися дещо агресивно, як мені здалося, через їхню невпевненість та почуття нерівності з білими людьми. Я жодним чином не давав приводів для виникнення у них таких почуттів. Просто в деяких мешканців воно закладене на якомусь глибинному рівні. Філіппінців можна відрізнити від інших азіатів за відносно низьким зростом, великими скулами у дівчат, випуклими щоками, кавовим кольором шкіри та вузьким розрізом очей. Філіппіни дуже населена країна, а в Манілі густота населення щільна.

Нічне життя:

Нічне життя Маніли вельми насичене. У місті велика кількість престижних нічних клубів та танцювальних барів. Найкрутішим нічним клубом вважається Gravercy 72, він знаходиться на 71-му поверсі найвищої будівлі міста в районі Макаті. З клубу відкривається прекрасний вид на місто. Чудовим місцем для проведення часу є також BuddhaBar Manila. У Манілі розвинена секс-індустрія. З настанням ночі на вулицях з’являються сотні, а може й тисячі дівчат, і не тільки дівчат, які пропонують свої послуги. У місті безліч, так званих, Го-Го барів. Якщо мета Вашої подорожі секс-туризм, то Маніла буде хорошим місцем для її досягнення 🙂.

Дівчата:

Жінки на Філіппінах не високого зросту і, відносно інших країн регіону, не такі симпатичні. Тут дуже сильно розвинена культура ЛедіБоїв: це чоловіки, які вживають спеціальні жіночі гормони, щоб бути більше схожими на жінок. Правило таке: «Якщо бачиш на вулиці чи ще десь дуже гарну філіппінську дівчину, отже це не дівчина, а ледібой». Їх можна відрізнити за наявністю кадика, за голосом, будовою тіла 🙂. Не найприємніша картина, але для філіппінців це норма. Ці чоловіки-жінки є скрізь по місту й працюють продавцями в магазинах, барменами, навіть водіями 🙂. Кожному своє.

Тож, при знайомстві з місцевими дамами потрібно бути обережним, щоб уникнути сюрпризів 🙂. Але є й симпатичні філіппінки, які з задоволенням проведуть екскурсію по місту й розкажуть багато цікавого про життя в Манілі та в країні загалом.

Таким чином, приготуйтеся до великої кількості уваги з боку жінок у Манілі, але найти реально красиву філіппінку буде не легко, хоча можливо 🙂.

Висновки:

Маніла – місто контрастів. В одному місті можна побачити людей, які живуть під мостом, і великі хмарочоси недалеко від них. Велика кількість бідних і не сильно охайних людей робить місто брудним та криміногенним. На входах до магазинів і більш-менш важливих організацій та закладів стоять люди зі зброєю. Загалом, я не сильно хотів би довго жити в Манілі. За своїм рейтингом, де б я пожив, ставлю оцінку 7 з 10.

Експерт рубрики "Навколо світу"

Андрій Тонколитко

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ