Моно вистава «Анна Ахматова. Самотність»

Моно вистава «Анна Ахматова. Самотність»- Гран-прі за кращу моно виставу і за кращу жіночу роль (роль Анни Ахматової), у виконанні актриси Юлії Сак.
 
Юлія САК - актриса, танцівниця, художник, член Спілки християнських письменників, Лауреат Всеукраїнських та Міжнародних. Лауреат Х Міжнародного фестивалю-конкурсу "Духовні джерела" за кращу жіночу роль у фільмі «Хвилина усвідомлення».
 
У 2016 році Юлія Сак нагороджена орденом святої Анни 1 ступеня за особливий внесок у духовне відродження українського мистецтва.
Моно вистава «Анна Ахматова. Самотність» входить в цикл вистав «Великі жінки».
 
Актриса Юлія Сак грає Анну Ахматову від її юності, і до останнього дня її життя. У виставі показані ключові моменти життя Великого поета Анни Ахматової, через призму її творів. Спектакль поставлений в суворій класичній формі, в чорно-білому кольорі.
 
Моно вистава «Анна Ахматова. Самотність» збирає аншлагові зали, як в Києві, так і в Академічних музично-драматичний театрах і філармоніях по всій Україні, а також за її межами.
 
На 120-річний ювілей Анни Андріївни Ахматової, актриса Юлія Сак була запрошена в м Хмельницький, Слобідка-Шелехівська (будинок-музей Анни Ахматової), де більш ніж перед тисячною аудиторією показувала цей спектакль.
 
У виставі звучить поезія Анни Ахматової.
Режисер вистави Ольга Тичина - Яновська.
Жанр - драма.
Вистава йде російською мовою.
У виставі використано музику Томазо Альбіноні.

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ