На Різдво Руслана презентує відео «Отче Наш» та великий різдвяний проект «Молитва Світла»! Ексклюзив, перші кадри!

 

 Як стало відомо, напередодні Нового року, після понад 10-річної перерви, Руслана повертається до традиції великих Різдвяних проектів! Артистка презентує унікальний за своєю концепцією проект “Святе Різдво. Молитва Світла”. Проект 2018 року особливо світлий та духовний. Якщо попередні різдвяні фільми мають більш телевізійний, концертний та автентичний формат на кшталт різдвяних анплаґдів(unplugged) чи музичних фільмів, то цьогорічний – насамперед релігійний та духовний.

6 січня 2018 року відбудеться прем’єра неймовірного музичного відео Руслани – авторська версія чудотворної молитви «Отче Наш», яку співачка написала сама у співпраці з видатним сучасним конпозитором Іваном Небесним. Зйомки відео відбувались у Софіївському Соборі, якому цьогоріч виповнюється 1000 років. Це відео стане першою ластівкою великого Різдвяного фільму, який вийде у 2019 році.

 - Українська молитва чудотворна. Ми знайшли прадавні духовні традиції української молитви. Це молитва на одній ноті, на одному подиху! Українська духовна музика неповторна. Це буде спроба потрапити до того канону, який існував майже 1000 років тому, - розповіла про свій різдвяний проект Руслана.

 На своїх сторінках у фейсбук та інстаграм співачка поділилась першими світлинами зі зйомок у Соборі Святої Софії. Руслана перед іконостасом у чорній сукні та у синьому плащі. Шанувальники жваво обговорюють її таємничий образ.

Одразу після прем’єри музичного відео «Отче Наш», 6 січня о 17:00 на 24 каналі, розпочнеться пряма трансляція Служби Божої з Собору Різдва Пресвятої Богородиці, з міста козацької слави Конотоп. Чоловіча хорова капела ім. Л. Ревуцького, якою диригуватиме Руслана, виконає  духовні твори із канонічної Різдвяної Служби Божої. Прозвучать твори в обробці класиків української духовної музики - Леонтовича, Бортнянського, Вербицького.

 - Я продиригую фрагмент Всенічної, Божественої Літургії, а саме - основні молитви "Отче Наш", "Богородице Діво, Радуйся", "Світе Тихий", "Святий Боже", які ми написали разом з Іваном Небесним. Щодня ми проводимо репетиції з капелою. Будьте з нами. Святе Різдво. Неповторна українська молитва, – поділилась Руслана.

 Канонічна Всенічна, яку створює Руслана, є першим етапом із проекту “Молитва Світла”, що за рік стане повноцінним музичним фільмом.

6 січня 2018 року в Соборі Різдва Пресвятої Богородиці в місті Конотоп, з прямою трансляцією на TV о 17:00. 

Організатори заходу: Благодійна організація “Міжнародний благодійний фонд “Український Світанок” та “Euromedia Company” . За підтримки Української Православної Катедри Святого Андрія Первозваного, Світового Конґресу Українців та Міністерства Культури України. Меценат: Євген Сур.

 

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ