Наталія Баландіна

 - дипломований і практикуючий майстер мікроблейдінгу, яка живе та працює у мальовничому місті Ужгород, що на Закарпатті, постійно розвивається та набуває  досвіду в ручних техніках татуажу. 

 

- Вітаю Наталіє. Розкажіть чому Ви вирішили реалізувати себе саме в цій сфері діяльності? 

 

- Доброго дня. Мені завжди подобалися красиві широкі брови, які асоціюються з молодістю, адже, саме в юному віці дівчата мають пухнасті та густі брівки. Парадокс, але вузька форма брів робить очі менш виразними, а широкі брови - навпаки. Довгий час я не могла знайти себе, але мене завжди приваблювала творчість, де я виділяю три опорні точки: талант, наполегливість і скурпульозність. Я надзвичайно обережна в дрібницях, тому умію застосувати ці якості в ручній техніці татуажу. 

 

- Які ще процедури можна виконати за допомогою мікроблейдінгу? 

- За допомогою цієї техніки виконуються мікроблейдінг губ і заповнення міжвійного простору.

 

- Що для Вас головне в роботі?

- Коли робота виконана ідеально, а клієнт щасливий від отриманого результату, я заряджаюсь позитивними емоціями. Та найголовніше для мене - саморозвиток. Я вважаю, що потрібно постійно вдосконалюватися, безперервно навчатись і рухатися вперед. 

 

- Як Ви добилися успіху? 

- Ви ніколи не досягнете успіху, якщо не любите свою роботу. Мені дуже пощастило, бо я - фанат своєї професії. Я віддаю роботі всі сили, з великою відповідальністю до неї ставлюся. 

 

- Чи траплялись якісь труднощі на шляху до досягнення цілей? 

- Труднощі звичайно були. Я прекрасно усвідомлювала, що можу оступитися і помилитися. Але тимчасові невдачі я розглядала, як частину плати за успіх, адже, помилка - це просто можливість більш мудро почати знову. 

 

- Хто підтримує Вас і допомагає? 

- Для кожної жінки дуже важливою частиною її життя є сім'я. Моя сім’я - мій коханий чоловік, який є опорою. Завдяки йому я сміливо йду по життю, не боячись ніяких перешкод. 

 

- Ваша формула успіху? 

- Знання + Праця = Успіх, Мета. 

 

-  Що є стимулом для Вас у житті? 

- Мені важливо вірити в себе та свої сили, бо людина, яка перестає це робити, приречена на поразку. 

 

- Поділіться своїми мріями. 

- Я мрію досягти максимальної досконалості в своїй професії.

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ