Наталія Сілантьєва

– Доброго дня, пані Наталіє! Розкажіть, будь ласка, як Ви заробили свої перші гроші?

– Свої першї гроші я заробила, працюючи секретарем у дитячій музичній школі. Мені дуже пощастило з керівником, а ще порадами і подекуди справами допомагала мама. Саме вона привчила мене до порядку на роботі – все має бути виконане на гарному рівні та вчасно.

– Які риси характеру допомагали Вам досягти поставленої мети?

– Наполегливість, працьовитість, віра в себе та в те, чим займаюся, жага до тих відчуттів, коли отримуєш бажане.

– Як Ви плануєте свій робочий день?

- Мій день починається о 6-7 ранку. Дію переважно за списком у щоденнику: робочі моменти, зустрічі, навчання, особисті справи.

– Як розділяєте час для роботи й особистого життя? Що Вас мотивує?

– Роботі присвячується левова доля мого часу, проте, намагаюся приділяти достатньо уваги всім своїм близьким, особливо синові Владиславу. Йому нещодавно виповнилося 15 років. Він – моя гордість! Розумний, вродливий і з непересічним почуттям гумору. Пишаюся ним неймовірно. Ну, мабуть, як кожна мати власним дитям. Наразі навіть консультуюся з ним із різних питань щодо бізнесу, і він, як правило, дає корисні рекомендації. Син – моя найголовніша мотивація!

– Що Вам допомагає почуватися добре й бадьоро? Поділіться рецептом.

– Аби почуватися добре й бадьоро, намагаюся «правильно» розпочинати ранок: смачний сніданок, душ, фізичні вправи тощо. Люблю ранки понеділка: вони означають, що маю запас часу, багато чого можна зробити та наблизитися до мрії, або й взагалі здійснити її. Проте наш внутрішній настрій і фізичний стан залежать тільки від нас самих: необхідно слідкувати за здоров’ям і не дозволяти собі впадати в депресію. Зізнаюся: насправді це дуже легко.

– Чи важко бути жінкою в бізнесі?

– Ні, не важко. Якщо чітко розумієш, чого бажаєш, то зовсім не важко. Однак дуже важливо, аби поряд була людина, яка підтримує і вірить у тебе. І коли таке надійне плече є, можна зробити все та навіть більше.

– Чи завжди визнання й успіх повинні приходити ззовні?

– Визнання і успіх приходять, насамперед, зсередини. Хоча, звісно, й зовнішні фактори не є другорядними...

– Ви дуже сильна жінка, але, напевно, і Вам подекуди буває не солодко... Як Ви долаєте труднощі?

– Зрозуміло, всі ми живі люди з почуттями та переживаннями. Останнім часом я не дозволяю собі довго чи сильно перейматися негативними ситуаціями, адже це відбирає дорогоцінний час та здоров’я. До речі, я не називаю труднощі проблемами, я зву їх «ситуаціями» і долаю їх по старих схемах: рідні, друзі завжди підтримають, а ще робота, цікава книга, фільм, мій улюблений гурт Nickelback – вони завжди мене надихають. Також спорт і танці допомагають перебувати в прекрасному настрої. І ще я не дозволяю собі скиглити: наявна «ситуація» – має бути вирішення, і я його відшукаю. Колись у мене був важкий період у житті, я заплуталася, не знала, з чого почати, гадала, що не впораюся сама. Я розповіла про це братові, на що він відповів: «Я тебе знаю. Ти заспокоїшся, сядеш, візьмеш ручку та аркуш паперу і напишеш план: що за чим ти маєш зробити – і зробиш». Так і було. І ось тоді ти починаєш розуміти, що оточуючі люди знають тебе дуже добре, а іноді навіть вірять у тебе більше за тебе самого.

– Чи траплялися на Вашому шляху випадки, коли доводилося робити в бізнесі неможливе?

– Сьогодні я переконана – безвихідних «ситуацій» не буває. Одна з моїх улюблених фраз: «Немає виходу тільки з труни – отже, не скигліть!». Є «ситуації» швидковирішувані, а є такі, що потребують більше сил, часу чи грошей, але все одно розв’язання у той чи інший способи існує.

– Аби почуватися на висоті, дівчата скуповують тонни косметики, лягають під скальпель, цілий день ходять вдягнені в незручні корсети… А як Ви доглядаєте за собою?

– Стосовно власних секретів краси та догляду за собою, звісно, як справжня жінка, маю в арсеналі й косметику, й корсети. Регулярно відвідую косметолога та вподобаних майстрів краси. Обов’язково – тренажерна зала і танці. Інколи дуже важко їх вписати до денного розкладу, але я знаю, що це не виправдання, тому намагаюся займатися, якщо й не в залі, то вдома. Ін'єкцій краси ще не робила, але розмірковую про це. І, на мою думку, жодна жінка не має права мати поганий вигляд. А як же надихає, коли ти йдеш і відчуваєш, що на тебе дивляться із захопленням!..

– Як на Ваш погляд, у бізнесі важливіші гроші чи задоволення?

– Задоволення від праці важливіше за все! Коли дійсно насолоджуєшся улюбленою справою – тільки тоді заробиш реальні гроші. Є в мене знайомі, які в своїх клієнтах бачать тільки знак долара, то вони й не мають майже нічого. Людям потрібно знати, що про них турбуються і люблять. А як ви можете турбуватись і любити своїх клієнтів, якщо не отримуєте задоволення від роботи?

– Опишіть свого ідеального чоловіка. Яка людина може бути поруч з успішною і вродливою жінкою?

– Як на мене, ідеальний чоловік має бути наділений гарним почуттям гумору, і його слова стовідсотково повинні співпадати з його діями. Але ми, жінки, можемо закохатися в будь-якого чоловіка і зробити з нього ідеального. І ще ми мусимо завжди працювати над собою і вдосконалюватися: по-перше, це дійсно цікаво, а, по-друге, тоді знайдеться справді непоганий чоловік.

– Чи є у Вас нереалізовані плани та задуми? Поділіться, будь ласка, з читачами.

– Вони є, і їх багато. Колись я прочитала, що потрібно виписати сто своїх бажань, від маленьких до великих, періодично їх перечитувати та працювати над їхнім втіленням. У мене вийшло менше ста, але час від часу я викреслюю ті, які реалізувалися, і дописую нові. А коли омріяні, навіть невеличкі, перетворюються на реальність – це незабутні відчуття! А ще я обожнюю здійснювати мрії своїх близьких. Це те, що приносить задоволення більше за будь-що.

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ