Наталя Соловйова


«Моїм землетрусом стала думка: я стану немічною бабусею»


Нутріціолог, експерт в галузі збереження здоров'я і омолодження організму за допомогою натуральних продуктів.


Наталю, ви повністю змінили напрямок життя. Чому пішли на це? Адже мали роботу, стабільність...
У 40 років до мене постукала криза середнього віку. У мене чудова сім’я, довгоочікувана дитина. Але в мене постійно дуже сильно боліла голова. Стала шукати причини. Я зрозуміла, що виросла з того, чим займалася раніше. Якщо нічого не зміню і кардинально не змінюся, так буде й далі. Я повсякчас погано почувалася, голова розколювалася, крапельниці...Все це вганяло мене в депресію. Зрештою, я зрозуміла: треба діяти!


Багатьом жінкам знайомий цей стан. Хтось наказує собі: краще так, ніж невідомість. А хтось – стрибає з даху без страховки...
Я уявила, якою «підтримкою» доньці й родині можу стати років через 10, хвора, старіюча жінка, без можливостей... Страх за майбутнє дочки і став локомотивом моїх дій. Змінювати своє життя варто задовго до того, як обсядуть такі думки. Проте я «дістала до дна»! Я шукала вихід!


Ви відчули, що нова справа – ваша? Повірили, що зможете?
У соціальній мережі мене вразило фото гарної жінки, це була Наталя Красій. Наталя відправила мені відео... про воду! Як часто ми чекаємо на диво, а чудеса в простих речах! Я дізналася багато нового про якість води, її вплив на здоров'я людини. Наталя займалася темою здоров'я та розвивала цей напрямок в міжнародній компанії! Я розуміла: якщо ти здоровий, тебе переповнює енергія. Ти можеш показати це людям, відкривати нові магазини здорового харчування, проводити презентації, знайомитися з новими людьми. Здоров'я сім'ї, наш особистісний ріст, наш фінансовий статус - у мене з'явилася мета, чого раніше не було! Це був мій шанс, і я за нього вхопилася.

Невже вода лікує? Чи це тільки частина концепції Coral Club?

Секрет збереження здоров'я заснований на двох принципах:
● Почніть позитивно мислити, спілкуйтеся з приємними людьми. Займіться спортом, правильно харчуйтеся, пийте живу воду, вчасно очищайте організм і навчіться захищати його від зовнішніх факторів.
● Регенерація клітин - відновлення пошкоджених тканин і органів.
1. Пийте протягом дня чисту структуровану, збагачену природними мінералами живу воду.
2. Мінімум двічі на рік очищайте організм від шлаків, токсинів, бактерій, вірусів і паразитів.
3. Повноцінно годуйте всім необхідним - клітинне харчування.
4. Захистіть від впливу зовнішніх факторів.
Вже за місяць я відчула зміни. Пройшли спазми голови, проблеми зі щитовидкою та шкірою, перестав нити суглоб. Я виглядаю значно молодшою. Адже компанія, крім оздоровлення, взяла курс на природнє омолодження організму. Нам є що запропонувати людям!

Ставки на кардинальні зміни у вас були високі! Не боялися розчарування?
Я три роки веду справу з компанією Coral Club. Зараз співпрацюю із перспективним Андрієм Красієм. Хоча ми з різних поколінь - мені 43, Андрію 28, я не соромлюсь навчатись у свого ментора багатьом речам. Не важливо, скільки вам років, важливо, чи ви готові діяти заради змін! З'явилися знайомі, друзі по всьому світу, партнери у регіонах. Шукаю людей, для кого актуальна тема здоров'я - змінити якість свого життя і здоров’я може кожен. Варто розібратися в інструкції, як піклуватися про свій організм.


Співпраця з нашою командою професіоналів дасть можливість заробити гроші вже в перший місяць. Якщо ви готові до змін, я приділю вам час, поспілкуємося, відповім на всі питання з задоволенням!
Контакти: +380679353405 (вайбер, вотсап, телеграм)

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ