Незвичайна модель в звичайному світі.Сьогодні світ Fashion, перестає бути жорстким і категоричним до зовнішніх даних і параметрів моделей. Ми давно спостерігаємо, як дизайнери виводять на подіум моделей Plus Size і моделей, які переступили такий "усталений" віковий рубіж. Так само з обкладинок глянцевих журналів на нас все частіше дивляться дівчата з нестандартною зовнішністю, це стало таким собі викликом і новою тенденцією, яка надихає і змушує задуматися, над тим, що не залежно від нав'язаних канонів і стереотипів - кожна людина прекрасний і перед ним відкритий дивовижний світ можливостей.
Україна, так само не стоїть на місці і підхоплює світові тенденції. Не так давно український дизайнер Андре Тан вперше в історії української моди вивів на подіум моделей Plus Size, чим справив фурор і бурю емоцій, можна сміливо сказати, що моделі Plus, затьмарили "форматних" світу моди дівчат.
2
Андре, не зупинився на цьому. І вже сьогодні дає ще один виклик громадськості, показавши новий проект і піднявши вельми непросту тему для всього світу.
Модель для даної зйомки була вибрана не просто так, нею стала 16-ти річна одеситка - Христина Ромайская. Христина крім 100% модельної зовнішності має не простий діагноз ДЦП, її батьки боряться за життя дівчини з перших хвилин.


"Я давно хотів підняти таку болючу тему для всього світу, як люди, які мають обмежені можливості. Якщо в усьому світі, є програми, які допомагають таким дітям і людям будувати повноцінне життя, то в нашій країні це тільки зароджується. Даним проектом, я найбільше хотів показати, що все це відбувається навколо нас і кожному необхідно задуматися і побачити, що хоч би якою була людина - здоровою чи відрізнялася від інших, вона має право жити повноцінним життям і займатися тим, чим подобається або про що мріє і наше завдання їм допомогти. Христина, дивовижна дівчина, яка мріє про фешн кар'єру, і я справді щасливий, що вона погодилася і прийняла участь в нашій зйомці "- прокоментував Андре Тан.
 
7
Місце зйомки проходило в самому центрі мегаполісу, в готелі Fairmont і прилеглої до неї вулиці, де модель босоніж стояла посередині проїздної частини оточена щільним трафіком машин. Це був якийсь символізм, який показує, що всі ми повинні хоч іноді зупинятися і звернути увагу, на тих, хто нас оточує. Образи моделі так само підкреслювали впевненість і стиль, молодий, сучасної дівчини. Андре Тан, в черговий раз довів, що його речі не тільки приносять удачу, але в них можуть здійснюватись мрії.

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ