Олена Борисівна Хижна

 - заслужена артистка України, актриса Київського академічного Молодого театру, корінна киянка. 

"За час роботи в Молодому театрі мною зіграно понад 50 головних ролей, таких як: Агафія Тихонівна в "Одруженні"  М.Гоголя, Ельвіра в "Дон Жуан" Мольєра, Вічність у "Людина і Вічність" Курейчика та ін. Зараз мене можна побачити у таких виставах театру: "Любофф!" М.Шизгала, "Метод Гронхольма" Ж.Гальсерана, "Саме там! Саме тоді!" Б.Слейда. 

Всі мої героїні абсолютно різні, не подібні одна до одної, тому рекомендую переглянути все! Крім цього, я з задоволенням граю у виставах КХАТу (Класичного Художнього Альтернативного театру). Це Аркадіна у "Чайці" А.П.Чехова, Мадемуазель Ку-ку у "Безіменній зірці" М.Себастьяна та Олена у поетичній виставі "До" К.Сінчілло. Ці вистави можна побачити на сцені Будинку Актора за адресою: вул. Ярославів Вал, 7 у  Києві."

• Вітаю, пані Олено! Нам дуже приємно познайомитися з Вашою особистістю, тому дозвольте поставити декілька запитань, які допоможуть дізнатися про Вас більше. Розкажіть про Вашу музичну творчість.

- Доброго дня! У 2010 році я стала лауреатом І премії Х Всеукраїнського пісенного фестивалю сучасного романсу "Осіннє рандеву" у Миргороді. З цього моменту я почала активно займатись концертною діяльністю у ролі співачки. У 2013 році вийшов у світ мій перший аудіоальбом "У житті не буває репетицій", до якого увійшло 18 пісень відомих українських поетів і композиторів, таких як: М.Гаденко, С.Суворова, П.Мрежук, О.Саліванов, Ю.Саєнко. Наразі творчий процес не зупиняється на досягнутому. Життя зводить мене з різними цікавими авторами. Подарунком долі вважаю знайомство з чудовим композитором - маестро Олегом Харитоновим. На даний момент я мрію записати нові пісні та відзняти відеокліпи. Такі от плани маю на майбутнє.

Хочу Вам сказати, що я - людина творча, тому мене цікавить багато різноманітних речей. Я обожнюю поезію. Вже, майже, 10 років беру участь у презентаціях нових книг сучасних украЇнських поетів, таких як: Світлана Суворова, Лілія Золотоноша, Віктор Глущенко, Оксана Танчук, Олександр Хмельовський та ін.

• Чи маєте Ви якісь особливі нагороди? У такої талановитої людини, думаю, їх повинно бути чимало.

• - Звичайно, вони є і я цим пишаюся. За благодійну концертну діяльність я нагороджена орденом «Чорнобиль. За заслуги», відзнакою «Великого Князя Володимира» 3 ступеня, А у 2015 році сталася неймовірна подія - моє ім’я внесли до Книги рекордів України у категорії «Мистецтво» (понад 21 рік я граю в одному складі без заміни роль Елен у виставі «Любофф!» М.Шизгал, реж. Т.Криворученко).

- Як Ви вирішили пов’язати своє життя із творчістю?

- Все дуже просто. Артисткою я мріяла бути з дитинства. Навіть, співала в хорі Центрального палацу піонерів, грала у виставах історико-драматичного гуртка рідної школи 77, тепер це Кловський ліцей. Хочу наголосити, що першою розгледіла у мені акторський талант моя вчителька історії Світлана Василівна Петровська. Вона сама писала сценарії та ставила вистави з учнями. У одній з таких вистав, що мала назву "Серця мого біль", я отримала першу свою відповідальну роль і зрозуміла, що сцена - моє місце, моє життя, моє майбутнє!

- Як Ви добивалися успіху? Чи все давалося легко і просто?

- У кожного свій шлях до успіху. Комусь все дається легко. Добре, коли є батьки, які допомагають розвиватися в тій професії, яку вибрала дитина. Мої батьки до мистецтва не мали ніякого відношення, тому я працьовитістю, потом і кров'ю пробивала собі дорогу, намагалася реалізувати поставлені цілі. Можу себе порівняти з квіткою, що проростає крізь асфальт! А труднощі є у всіх, тим більше у творчих людей, де існує велика конкуренція, заздрість. Щоразу виходячи на сцену, ти повинен доводити, що ти найкращий! Бо інакше, тебе просто з’їдять, зітруть. Щоб вижити у театрі, треба бути сильним, не зламатися. Іноді мене запитують, як я все встигаю. Визнаю, що це складно. Мій день розписаний по годинах. Але, коли ти знаєш, що потрібен людям, то бажання творити збільшується у кілька разів!

• Хто йде з Вами поруч і подає руку допомоги при виникненні життєвих труднощів?

• - Морально мене підтримує моя сім'я та друзі. Фінансово я - повністю незалежна особистість. Спонсорів у мене немає, на жаль.

 - Чи є у Вас мрії? Які вони?

- Я мрію про мир. Хочу вірити, що мої діти будуть щасливі.

- Чим Ви ще займаєтеся, крім музики і театру?

 - Я дуже люблю весілля, обожнюю дивитися в щасливі очі закоханих. Довгий час веду виїзні церемонії шлюбу, даю приватні уроки риторики та майстерності актора. Для тих, хто бажає мене знайти, можу надати контакти: електронна адреса 

 elenbob@ukr.net ; тел. 0679908445.

 - Що Ви порадите нашим читачам, які бояться реалізувати свої цілі та мрії?

 - Я дуже часто повторюю, що не помиляється той, хто нічого не робить. Праця, праця, праця, саморозвиток, бажання - ось моя формула! Іноді корисно розбити чоло до крові, аби зробити правильні висновки. Всім читачам журналу «Apriori» бажаю завжди наполегливо йти до поставленої мети і втілювати задумане в життя.

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ