Основні правила здорового сну


1. Не слід їсти перед сном. Як виняток може бути вечеря з овочів, різних фруктів або ж кисло-молочних продуктів. Але і все це - не пізніше, ніж за дві години до сну.
2. Лягати спати потрібно не пізніше 23:00. Тоді вам буде набагато легше заснути. Вчені провели дослідження і довели, що проміжок часу, починаючи з одинадцятої години вечора і до п'ятої години ранку, є найбільш корисним часом для людського сну. 7-8 годин сну - цілком достатньо для нормального, повноцінного відпочинку дорослої людини. А от днем, особливо перед заходом сонця, постарайтеся не спати.
3. Укладатися спати потрібно по можливості головою на північ або ж на схід.
4. Ваше ліжко повинно бути достатньо комфортним. Здоровий сон забезпечать матраци з натурального латексу, які зроблені з екстракту соку каучукового дерева гевеї. Такі матраци рекомендують фахівці. 

Якщо ви - абсолютно здорова людина, то цілком здатні обійтись і без подушки або скористатися тоненькою подушкою для того, щоб підтримувати в нормальному стані шийний відділ хребта, покращувати мозковий кровообіг, а так само для того, щоб запобігти утворення зморшок на своєму обличчі й шиї. Але при наявності бронхіальної астми або серцево-судинної недостатності подушка для вас обов'язкова.
5. Спати краще всього, якщо дозволяють умови, що склалися, оголеним. Якщо ж ви замерзаєте, то просто накривайтесь якомога тепліше.
6. Кращий сон - сон на боці. Це і для спини корисно, та і ймовірність хропіння зовсім не велика. Так само можна спати на спині.

7. Потрібно уникати протягів. Просто провітрювати спальне приміщення перед сном. Особливо добре спиться, коли в кімнаті не жарко, а саме - при температурі не вище 20 ° С.
8. Прибирайте перед сном із спальні голосно цокаючі механічні та електронні годинники, які світяться в темряві. Це так само заважає вашому повноцінному сну.
9. Коли збираєтеся лягати спати, постарайтеся відкинути убік всі переживання минулого дня. Налаштуйтеся на приємний і повноцінний відпочинок.
10. Засинайте під тиху приємну музику, якщо це приносить вам задоволення, під записані звуки шелесту листя лісу або морського прибою.

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ