ПАМ’ЯТІ ДРУГА

 

З глибоким сумом повідомляємо, що 21 жовтня на 49-му році життя перестало битися серце Ольги Леонідівни Пампухи, президента Міжнародного жіночого експертно-правового союзу (Франція), фінансового комісара Європейської арбітражної палати (м. Брюссель, Бельгія), керуючого партнера Незалежного інституту судових експертиз (м Київ, Україна).

Ольга Леонідівна була яскравою, різносторонньою, масштабною особистістю, з якої всі ми брали приклад.

Вона була оптимістом, високим професіоналом, сповнена ідеями, вона була автором і душею численних проектів в сфері юриспруденції, експертизи, арбітражу, а також заснувала міжнародну премію для жінок – European Women Expert Awards.

Ольга Леонідівна багато працювала з юристами та молоддю в рамках різних освітніх проектів, майстер-класів, круглих столів, семінарів. Проект, яким вона особливо пишалася - щорічний Міжнародний конкурс з комерційного арбітражу, завдяки якому багато студентів отримали можливість пройти стажування в провідних юридичних компаніях Європи.

Багато уваги Ольга Леонідівна приділяла і благодійності, опікала дитячий центр «У дитячих долонях».

Заради здійснення всього задуманого ця красива, тендітна, але сильна духом жінка, мати трьох прекрасних синів, не шкодувала ні сил, ні енергії, ні часу і неодмінно досягала успіху.

Вона вважала, що завжди потрібно рухатися, рости духовно і розвиватися. Вона горіла ідеями, бажанням зробити щось значуще, що дозволить хоч трохи змінити цей світ. А як її заряджав проект, заснований з її ініціативи, – міжнародна премія для жінок European Women Expert Awards!

Багато подорожуючи по світу, вона тим не менше нескінченно була закохана в свій Генічеськ, в рідне Азовське море. Коли поверталася з короткострокової поїздки додому, то неодмінно, щасливо посміхаючись, розповідала про батьків, про своє улюблене море, про рідну землю, і ми розуміли, що наша Ольга Леонідівна в черговий раз отримала заряд бадьорості, любові до життя, віри в те, що головні звершення її ще попереду.

Вона була безмежно уважна до колективу, завжди за покликом серця поспішала на допомогу і тим, кого знала, і зовсім незнайомим людям. Кожен її дзвінок, зустріч з нею – це завжди заряд енергії!

Ніколи ми не забудемо її посмішку, її дзвінкий молодий сміх, її добрі, сповнені материнського тепла настанови, її повсякденну турботу про кожного зі співробітників - вона завжди готова була підставити своє надійне плече, підбадьорити в тяжку хвилину, підказати, як краще вийти зі складної ситуації.

Ольга – це приклад жінки нашого часу! Достойна людина, з великим серцем, дуже добра і чуйна, з тонкою душевною організацією.

У планах Ольги було ще дуже-дуже багато, але її життєвий політ трагічно, раптово і передчасно обірвався – Ольга Леонідівна пішла з життя в розквіті сил, на самому піку своєї благородної діяльності, спрямованої на служіння людям і суспільству.

Гіркі осінні квіти ляжуть на її могилу, а прохолодне повітря жовтня буде зігріте прощальними словами любові, вдячності, подяки...

Нам же залишається одне - пам'ятати її, тепло і дуже по-доброму згадувати цю чудову, високих чеснот жінку - нашу колегу, нашого друга, нашу ОЛЬГУ.

Вічна Вам пам'ять, Ольга Леонідівна! Ми Вас ніколи не забудемо!

Висловлюємо щирі слова співчуття рідним і близьким...

Панахида відбудеться 26 жовтня 2018 р.

Точний час та місце будуть повідомлені згодом.

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ