Послідовник Майкла Джексона виступив на Astana Dausy 2018

В Астані пройшов другий Міжнародний музичний фестиваль «ASTANA DAUSY». На сцені виступили зірки світової сцени, а також артисти, популярні далеко за межами своїх країн. Музикантам вручили пам’ятні статуетки за внесок в розвиток музичного мистецтва і як знак безмежної любові, високої оцінки творчості.

На фестивалі Astana Dausy 2018 виступив послідовник творчості Майкла Джексона співак та композитор B.Howard (Брендон Ховард).  Також на сцені Льодового палацу «Барис Арена» співали артисти з 12 країн Азії та Європи. З-поміж них – Ані Лорак, Філіп Кіркоров, Loreen, ALEKSEEV, группа NinetyOne, Григорій Лепс, Сосо Павліашвілі та інші.

Американський співак B.Howard створив переполох на фестивалі та став головним сюрпризом музичної події. Ховард співає у стилі Майкла Джексон і має зовнішню схожість зі співаком, він є членом сім’ї Джексона. У цьому році виповнилось 60 років з дня народження короля поп-музики, кумира мільйонів. І в честь ювілею короля поп-музики B.Howard заспівав відомий хіт Джексона - «You are not alone». Люди у залі перейнялися чуттєвим виконанням, дехто навіть плакав. Також артист виповнив свій хіт «Nite and Day». B.Howard був дуже натхнений прийомом глядачів.

«Я вперше в Астані, у вас чудове місто. Тут зібралось стільки талановитих та чудових артистів з різних країн, їх виступи не описати словами. Я дуже радий, що зміг поділитись з вашою публікою своїм талантом і своїми емоціями», - поділився враженнями Ховард.

Талановитий музикант, співак, композитор, музичний продюсер B.Howard був дуже привітним: він не просто відкрито спілкувався з пресою, але й потис руку кожному оператору і сфотографувався з усіма бажаючими. Також Ховард дав пораду для молодих виконавців: «У кожного артист є велике майбутнє, якщо у нього є талант, хороша команда та продюсер».

На завершення фестивального вечора свої кращі номера шоу на великій сцені виконали Ані Лорак – «Сумасшедшая», Філіп Кіркоров - супер хіт «Цвет настроения синий» та ALEKSEEV - «Сберегу».

«Я дуже вдячний за нагороду та честь виступити на цьому міжнародному фестивалі. Я закохався у музику багатьох. Ваші артисти працюють, я бачив це сьогодні. Мікс мов на одній сцені – це майбутнє, це унікально», - розповів про свої враженнях представник США Брендон Ховард.

Вже найближчим часом B.Howard анонсував презентацію нового сигналу.

Інформація та фото надані «Master Management»

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ