Премія “Дитина року–2017” та “Найстильніша українка”

22 жовтня в Житомирі відбулася значна та яскрава подія в житті успішних дітей та їхніх батьків – «Дитина року2017». У Національній премії номінувалися та взяли участь 28 дітей з різних куточків України. Найвидатніші люди країни нагороджували маленьких розумників із найрізноманітніших категорій – вокал, хореографія, театральне мистецтво, модельне мистецтво. Премія, що проводиться вже вчетверте, послугувала визнанням для дитей, надихнула на нові звершення та стала взірцем для інших цілеспрямованих та не менш талановитих малюків.

DSC_3192

У межах заходу пройшов конкурс краси та грації «Найстильніша Українка та Найстильніший Українець2017», на якому виступив 41 учасник. Категорії конкурсантів розподілилися на «Початкові», «Професіонали» та «Учасники міжнародних конкурсів». Напередодні безпосередньо конкурсу серед дітей відбулася «Вечірка знайомства», на якій вони змогли познайомитися ближче, обмінятися подарунками, скуштувати смачний торт та отримати море позитива та приємних емоцій. Трохи пізніше діти взяли участь у фотосесії до конкурсу. В першому виступі, виходячи, діти утворили прапор України, а ось другий вихід був у стилі хараюку яскравіший, емоційніший та дуже веселий. Титули Гран-Прі «Найстильніша Українка2017» отримали: Анастасія Бондарчук, 9 років, м. Житомир; Софія Терещенко, 8 років, м. Житомир; Крістіна Прут, 5 років, м. Житомир. «Найстильнішим Українцем2017» став Олександр Проценко з міста Андрушовки. Титул «Обличчя конкурсу» отримала Аліна Тимофєєва з Олександрії. Всі учасники конкурсу змогли продемонструвати свої вроду та таланти, одержати багато приємних різноманітних подарунків та неймовірно яскраві емоції від заходу. Приємною подією стало і те, що красуні-мами також взяли участь у проведенні конкурсу, що надихало, тішило та підтримувало діток. Мами продемонстрували світ краси та витонченості, а Тетяна Ольховська стала «Найстильнішою Мамою України2017». На глядацький розсуд були представлені покази дизайнерів Вікторії Денисової, Наталії Гладій та Віри Чередніченко.

Організаторами даного святкового дійства виступили «Центр успішних дітей Kids Go» м. Житомира та ідейний натхненник Наталія Мельничук.

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ