Прорив української делегації жінок в ООН

 
 
 
Спільнота українських жінок з різних сфер суспільного життя державного і місцевого управління, бізнесу і громадянського суспільства висловило свою готовність брати активну участь в 63-й сесія Комісії ООН (Нью-Йорк) з метою мирного врегулювання існуючих проблемних питань, і налагодження контактів для вивчення, а також обміну досвідом з подальшою метою реалізації загальнолюдських цінностей.
 
 
 
Представницями делегації українських жінок в ООН стали - Світлана Саламатова, Наталія Каплун, Ірина Самсоненко, Світлана Гасс, Олена Палашек, Лариса Вербицька, Жанна Тетьора, Лілія Олійник і Ганна Горбань та ін.
 
 
 
В ході заходу делегації за порівняно невеликий період перебування в Америці вдалося публічно звернутися до світової спільноти жінок і задати питання Генеральному Секретарю ООН Антоніу Гутерреш по стану війни в Україні, провести одне з кращих заходів в рамках 63 сесії Комісії ООН про соціально-економічний баланс і роль жінок за участі представників багатьох країн, а також зустрітися з відомими політиками, конгресменами та керівниками з питань України.
 
 
 
«Дійсно пишаюся злагодженістю нашої делегації в ООН, адже такої єдності заради результату, який ми досягли з боку українських представників і підтримки з американської сторони я навіть не очікувала», - прокоментувала бізнес-вумен, голова ГО «Живу в гармонії» Лілія Олійник.
 
 
 
«Сучасний світ вже інший, повний великих можливостей і ресурсів для жінок стати тим, ким вони хочуть бути. Повернувшись з 63-ї сесії Коміссії ООН я чітко для себе усвідомила, що роль жінки в нашому суспільстві продовжує з кожним роком зростати і наші жінки - вільні, горді, талановиті і красиві не тільки з успіхом справляються зі своїми прямими обов'язками, а й намагаються конкурувати з сильною статтю в традиційно чоловічих сферах діяльності », - зазначила Ірина Самсоненко.
 
 
 
Приємно розуміти, що з боку американського уряду і громадськості є чітка позиція щодо України і реальна підтримка в її демократичному розвитку.

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ