Розкіш і ніжність: Марія Яремчук знялася у фотосесії, присвяченій Івана КупалаНапередодні одного з найбільш містичних народних свят, відомих древніми традиціями і обрядами, – Івана Купала, яскрава і самобутня співачка Марія Яремчук спробувала себе в ролі фотомоделі.

Спеціально для сайту 23-59.com.ua артистка позувала перед камерою в романтичному образі. На знімку, представленому в фотопроекті "Kupalagirls", відображений профіль ефектної виконавиці. Увагу глядача приваблюють оголені плечі, злегка опущені вії і, безумовно, родзинка чарівного образу – ексклюзивний вінок з живих жоржин.

"За старих часів квіти були найдоступнішою і популярною прикрасою дівчини. Але, як відомо, добре забуте старе завжди повертається, відроджується в новій якості. Я люблю експериментувати з образами і, як справжня гуцулка, із задоволенням приміряла беззмінний атрибут святкування Івана Купала", - розповіла Марія.

Флористи не випадково використовували саме жоржини, створюючи вінок для співачки. Яскраві соковиті фарби і символізм кольорів прекрасно підкреслюють індивідуальність і шарм виконавиці. Жоржина є символом успіху, всеперемагаючої сили життя і усвідомлення власної гідності.

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ