Тетяна Гурєва

 

практичний психолог та економіст

Місце проживання: м.Одеса

Здобула 2 вищі освіти, а також має певні досягнення у банківській справі. Наразі очолює відділення банку. Хоче у подальшому зростати у цьому напрямку. Тетяна займалася запуском нових проектів. Завдяки злагодженій організації роботи вона отримувала плід своєї праці - задоволених клієнтів і, звісно, прибуток.

У 2015 році Тетяна Гурєва з найманого робітника перейшла у власний бізнес, почавши зі сфери краси. Її перший проект - beauty салон «LCN Premium Center в Sport life Аркадія» у м.Одеса. Спочатку було доволі нелегко, адже працювала вона майже безкоштовно. Лише згодом почала отримувати за свої труди певний прибуток, який перевищив заробітну плату в банку.

«Звичайно ж, моя зовнішність змінилась, оскільки я кожен день спілкуюся з красивими дівчатами-моделями. Мені захотілось стати схожою на них.»

Формула успіху досить проста: багато вчитися, читати і не зупинятися на досягнутому, спілкуватися з позитивними людьми, обов'язково допомагати їм, обмінюватися досвідом і знаннями. Не менш важливим чинником у досягненні успіху є підтримка друзів.

 Життєве кредо: змінити свою думку - не означає зрадити себе, а дозволяє подивитися на сутність проблеми з іншої сторони, враховуючи певний досвід та інформацію.

 Мрія: на думку спадають лише рядки Олександра Блока:

«О, я хочу безумно жить:
Всё сущее - увековечить,
Безличное - вочеловечить,
Несбывшееся - воплотить!»

Р.S. «Всім банківським працівникам щиро бажаю перейти у власний бізнес, позаяк вважаю, що банківські продукти продавати набагато складніше, ніж щось інше.»

 Сайт салону краси LCN.048.ua

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ