Тетяна Нєдєльська «Я просто хочу ділитися своїми почуттями …»

Тетяна Нєдєльська - заслужена артистка України

 

 

-     Доброго дня, Тетяно. Свого часу Ви призупинили кар'єру співачки. Це рішення було прийнято за власним бажанням чи під впливом якихось зовнішніх чинників?

 

-      Вітаю. Так, як моя співоча кар'єра ніколи не була життєвим пріоритетом. Я навіть не помітила, що взяла паузу, адже завжди ставила сім'ю на перше місце. Якщо був вибір між поняттями народжувати чи співати, я вирішувала народжувати; будувати будинок або гастролювати, то обирала варіант - будувати будинок для сім’ї, постійно слідувати за чоловіком, не думаючи про якісь проекти або ротації.

Тому і сьогоднішній мій стан, коли мені співається і пишеться, я б не називала усвідомленим кроком "повернення на сцену". Просто зараз дуже хочеться поділитися всім, що було накопичено за час моєї публічної відсутності. Я кажу не тільки про пісні, а і про власні почуття, емоції та думки. Тому пропоную заглянути в душу жінки, якій є про що розповісти.

 

-      Рішення повернутися на сцену було викликано бажанням знову відчути всенародну славу або душевною потребою у творчості?

 

-      Паузи потрібні кожному з нас. У них криється мовчазна істина, іноді неприваблива, але, якщо ти її візьмеш, розберешся в собі, то зможеш крокувати далі оновленим і наповненим. Діти виросли, їх немає поруч. Усе, що наповнювало мій звичайний життєвий ритм, в один момент змінилося. Ми з чоловіком залишилися в занадто великому просторі для нас двох. Спочатку було дуже складно. Саме тоді і почали згадувати, хто ми є насправді. Всі дороги ведуть нас до самих себе. Так сталося і зі мною. Я зрозуміла, що мій порятунок – це глядач! Я повинна поділитися з ним своїми піснями й почуттями.

Насправді пауза була тільки в тому, що я перестала певний час давати концерти. Робота в студії постійно тривала, була безперервною і плідною.

 

-      Коли саме Ви вирішили повернутися на сцену? Чи не виникало хвилювання через те, що публіка могла Вас забути? Адже щодня з'являються нові молоді артисти.

 

-      Це не страшно. Я не боялася, що люди забули мене. Найстрашнішим є той момент, коли ти усвідомлюєш, що сам забуваєш, хто ти, коли дозволяєш собі бездарно розпоряджатися своїм талантом. Кажуть, що важко повертатися на сцену. Мабуть, так воно і є. Але цей вислів стосується тих, хто не розуміє мету свого повернення. Я скучила за своїм глядачем і знаю, що це почуття взаємне.

 

-      Які у Вас творчі плани? Які нові музичні вершини хочете підкорити?

 

-      Я не ставлю перед собою ніяких цілей і завдань. Я просто хочу співати, писати пісні та насолоджуватись вдячними оплесками мого улюбленого глядача.

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ