ЦЕ БОЖЕВІЛЛЯ: «ДИКО ТАНЦЕВАТЬ» – співачка My Ree на просторах сафарі Південної Африки загравала з дикими тваринами!

 

Кому б ще вистачило сміливості, працювати, в дуеті перед камерою, з гепардом, в африканському сафарі ?! Сексуальна красуня My Ree зробила це! Співачка презентує свою нову роботу «ДИКО ТАНЦЕВАТЬ», яку зняли в Південній Африці. Знімальна команда вирушила в справжню африканську зиму (зйомки кліпу проходили в травні цього року ), Коли днем ​​світить сонце і +25, а вночі холодний вітер і +5. Зйомки починали зі світанком кожен день, тривали вони тиждень.

Першою локацією стало сафарі. My Ree в глибині південноафриканського континенту загравала з диким гепардом, очі в очі! Співачка змогла настільки зануритися в образ амазонки, що переступила межу страху і будь-яку логіку поведінки з дикиими тваринами. Подібних ризиків для зйомок в Україні не піддавався ні один артист, а тим більше тендітна дівчина.

- Я завжди хотіла зняти кліп в екзотичному місці. Ми з командою Panacea Pictures і режисером Юрієм Алексєєнко знімаємо вже п'яту спільну роботу. І у нас головне правило - робити це не банально. Минула наша робота "Мальви" була на спортивних байках, ми їздили з дівчатами по нічному Києву, на величезній швидкості. Цього разу ми вирішили піти кардинально іншим шляхом - і купили квитки в саме серце Африки. Перша ж локація привернула нас різноманітністю тварин. Головним героєм я вибрала гепарда - сильного, швидкого, від виду якого у багатьох в холоне кров. Вибір був зроблений. Мені здається, у нас вийшов підсвідомий контакт з гепардом Матті, я змогла його гладити і перебувати в максимальній близькості. Ще прямо під час зйомок, повз нас пронеслося стадо бізонів. Гід дуже нервував, знаючи повадки дикої кішки, коли вона відчуває видобуток, але мабуть в цей момент Матті був зацікавлений зйомкою більше, ніж полюванням, і він продовжував позувати в камеру, хіба що шерсть на чубку видавала в ньому хижака в той момент. Кадри з бізонами, пробігають біля нас, були абсолютно спонтанними. У підсумку вони увійшли в кліп теж. Вже на монтажі, переглядаючи зняті кадри я задумалася, що це дикі тварини і ніхто не міг гарантувати їхню поведінку ... Від цього тільки більше адреналіну (посміхається) І гордість, за відзняті для кліпу «Дико танцювать» кадри на сафарі! - поділилася враженнями про зйомки кліпу My Ree.

Однією з локацій нового відео стало давнє африканське плем'я макулеке і їх село. Для цього команді My Ree довелося проїхати практично половину африканського материка через дивовижне місце в світі Лімпопо. Селище знаходиться біля знаменитого заповідника Крюгер парк, де можна спостерігати велику п'ятірку тварин.

У кліпі можна побачити кадри обряду, який проводить шаман ... My Ree розмальовують племінними ієрогліфами і дають схвалення від племені, визнають чужинця іншому - особливий обряд африканських традицій. Після чого починається яскраве дійство - танець з племенем. І діти, і дорослі, все як один танцюють ритмічні танці. Кліп «ДИКО ТАНЦЕВАТЬ» - це справжній настрій і позитив!

- Це був дивовижний досвід для мене. Рішення їхати на самий південь південної півкулі було прийнято буквально за кілька днів. Багато хто знає що ця країна є однією з найбільш кримінальних в світі, але я був вражений гостинністю і посмішкам місцевого населення. Про Південну Африку я знаю досить багато, так як там живуть два близьких моїх друзів, які до речі і були екскурсоводами нам в цій чудовій країні. І ось, щеплення, візи і ми в ПАР. Незвичайний контраст сучасної урбанізації та дикої природи. Ми хотіли вичавити максимум в цій поїздці, але через тиждень ми зрозуміли, що ця країна наскільки різноманітна і незвичайна, що тут можна знімати місяцями. Знаючи Ренату (справжнє ім'я співачки My Ree), Я знав, що будемо знімати все на межі, в цьому ми з нею завжди сходимося в ідеях і ризиках. Раніше ми знімали під водою, знімали на швидкості, тепер дикі тварини і древнє плем'я. Особливий настрій на зйомці було в племені, коли нас обступили діти, і ми не стрималися щоб не пригостити їх солодощами з місцевого магазину. Я практично повернувся в дитинство, адже у них так щиро горіли очі від кожної цукерки. І в селі племені дійсно були дикі танці, вони дуріли і танцювали півдня так, що я з оператором не встигав знімати всіх навколо. З плямистим актором Матті у Ренати вийшов дуже хороший тандем. Особливими враженнями був політ на вертольоті над преріями Африки і високо в горах, де ми знайшли підвісний міст. Трохи страшно, але так незвично. Ми летіли з цієї країни з розумінням, що повернемося сюди ще не раз. А зараз ми готуємо ще одну зйомку з My Ree в новій країні, де будуть нові дивовижні кадри в новому кліпі. Вона дивовижний артист з величезною віддачею на кожній зйомці. - розповів про роботу з My Ree режисер кліпу Юрій Алексєєнко.

Дивіться і розглядайте нове відео My Ree «ДИКО ТАНЦЕВАТЬ» !!! https://www.youtube.com/watch?v=LtskqL2GuV4

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ