Василь Ковальчук – заслужений артист естрадного мистецтва України, музикант, співак, виконавець своїх та інших відомих пісень, ведучий концертних програм та закритих корпоративних вечірок.

Василь Ковальчук  -  заслужений артист естрадного мистецтва України, музикант, співак, виконавець своїх та інших відомих пісень, ведучий концертних програм та закритих корпоративних вечірок.

м.Київ.


За свій 13-річний досвід роботи у сфері культури Василь значно підвищив свій професійний рівень: від звичайного виконавця у вузьких колах виріс до рівня артиста, який користується популярністю та виступає на великій сцені. Василь Ковальчук - лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів. У 2016 році він отримав звання "Заслужений артист естрадного мистецтва України".

З самого дитинства обожнював музику, чув її в усьому, навіть, у вуличному шумі, шукав зустрічі з нею. Саме тому пов’язав свою кар’єру з цим видом мистетства.


Шлях до мети  - це завжди складно. І його шлях не був винятком. На початку своєї творчої кар’єри Василь мав досить обмежені можливості: молодий вік, нестабільний фінансовий стан і велика відстань від столиці. Та завдяки наполегливості, практиці та багаторічному життєвому досвіду на сьогоднійшній день він вже має можливість дарувати глядачеві гарний настрій.
 

Велику підтримку та допомогу отримує від сім’ї та близьких, які поряд як у скрутні хвилини, так і в часи радості й успіху.

Як говорять в одному з радянських фільмів: «Терпіння та труд все перетруть».  Одним з найголовніших чинників своєї успішності вважає впевненість у собі та цілеспрямованість. Всі життєві перешкоди приносять людям безцінний досвід, скланощі загартовують характер, тріумф надихає на подальший розвиток.


 Живе за принципом: «Досконалості немає меж»!

Він впевнений, що для досягнення найкращого результату потрібно рухатись поступово, завжди розвиватися та працювати на собою, бути налаштованим на позитив та ніколи не робити зворотніх кроків.


Василь Ковальчук мріє зробити особистий внесок у сучасну творчість нашої країни та залишити після себе слід в історії української культури. Також має неабияке бажання дарувати людям радість, доброту, душевне тепло, адже ці прості людські якості такі важливі в наш час….

 

Зробити замовлення на організацію виступів, концертів, корпоративів та проведення свят з використанням живого звуку можна на сайті singer.kiev.ua або за тел. 0674432169 

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ