Відомі люди підтримали унікальний конкурс для міст #мояідеямоємісто

 

Чому українські зірки записують відео про Саміт мерів?

 

За останній тиждень низка українських зірок записали відео. В ньому Місіс світу, ведучий Євробачення, переможниця телешоу, теле- та радіозірки  розповідають про українські міста. Здавалось би, чому раптом?

 

Кожен з селебрітіз розповідає свою історію про місто: що його надихає, що він хоче змінити, і, головне, те, що можеш зробити ти.

 

Як ти можеш змінити твоє місто? Таке питання вже поставили у своїх відеозверненнях українські зірки.Телепродюсер та ведучий Ігор Кондратюк, “Міссіс світу - 2017” Анна Гомонова, телеведучий Тимур Мірошниченко, радіоведучі Слава Дьомін та Таня Татарченко, телеведучі Соломія Вітвіцька, Слава Соломко та ОлександраШульгіна, радіоведучий Серж Гагарін, гурт “Авіатор”, співачка Наталка Карпа, хореограф та режисер Олександр Лещенко та інші.

https://www.facebook.com/S.Vitvitska/videos/2117842021799319/

 

Список рясніє відомими іменами, до яких незабаром долучаться інші зірки. А все для того, щоб ти дізнався про Конкурс ідей від Міжнародного саміту мерів. До 1 жовтня кожен українець має можливість подати ідею, яка змінить наші міста та містечка.

 

Саму ідею можна запропонувати на сайті Міжнародного саміту мерів http://internationalmayorssummit.com/uk/why-is-your-city-important/ та розповісти про неї на Фейсбук за хештегом #мояідеямоємісто.

Інформація надана «Master Management»

 

 

Сторінка саміту https://www.facebook.com/MayorsSummit.ua/

 

Відео зірок - за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1fBWucLBwHPt_49MssVm1wmBKx5nXVO2d

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ