Він народився, щоб робити музику! Brandon Howard «Nite and Day» (Прем’єра!)

 

Brandon Howard презентує новий сингл «Nite and Day» (Прем'єра!)

 

Просто вдивіться в обличчя Brandon Howard і вслухайтеся в його голос. Син легендарних батьків презентує новий сингл «Nite and Day»!

Він народився, щоб робити музику! Зовнішня схожість хлопця на батька, завжди говорила сама за себе. Brandon Howard отримав не тільки впізнавану зовнішність, але і феноменальний вокальний талант, пішовши по стопах батька і розвиваючись як музикант.

"NIGHT and DAY" тому підтвердження. Сингл є лідером в довгоочікуваному альбомі Брендона "Loud".

Співак, автор пісень і продюсер Brandon Howard останні кілька років працював за лаштунками, вносячи свій внесок в треки для одних з кращих виконавців світу і дражнив шанувальників обіцянками представлення власної музики, нового напрямку і нового звучання. Всі так довго чекали!
Американський музикант Brandon Howard випустив новий сингл «Nite and Day» - кавер R & B-композиції, хіта, який 30 років тому виконав співак Al B.Sure. «Nite and Day» - це перша сольна композиція музиканта за два роки. B. Howard розповів, що новий альбом «Loud», який вийде в цьому році, відображає його зрілість як музиканта.

«Для пісень альбому« Loud »я використовував свій повний потенціал артиста і музиканта - від R & B і танців до балад. Перший сингл «Nite and Day» - це кавер на дуже близьку пісню для мене, але альбом в основному представить оригінальні треки, які продемонструють мою еволюцію як автор пісень і співака. Компіляція створювалася тривалий період, але я думаю, що мої слухачі по всьому світу зрозуміють і оцінять очікування ", - прокоментував B.Howard.

B.Howard є мультиплатиновим продюсером, який останні кілька років займався створенням і написанням пісень для Ne-Yo, Jason Derulo, Vanessa Hudgens, Miguel, Akon, Teddy Riley і Rich White Ladies.

Минулий сингл «Do not Say You Love Me» підкорив хіт-паради Billboard Dance, піднявшись в топ-20 в січні 2016 року.

Слухайте онлайн Brandon Howard новий трек «Nite and Day» https://www.youtube.com/watch?v=7esbWuxVjdg

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ