Віра Золотарьова

 - лікар-терапевт, вертебролог, лікар народної та нетрадиційної медицини, фахівець із гемосканування.

34 роки

м.Київ

  

Сфера діяльності

- 10 років приватної практики дозволили мені знайти необхідний досвід і вибрати найбільш пріоритетні для мене напрямки в роботі, зокрема, лікування захворювань опорно-рухового апарату, куди відносяться патології суглобів і хребта, такі як: артрози і артрити різної локалізації, остеохондроз хребта, ускладнений протрузіями і грижами міжхребцевих дисків та інше.

За даними статистики саме ці проблеми зараз дуже "помолодшали" і стали поширеними серед населення.

Дана область дійсно потребує особливої уваги і розвитку, у тому числі, нових методик, технік і форм лікування. У лікуванні суглобів та хребта я застосовую як широко відомі методики, так і авторські програми, розроблені спільно зі своїм батьком Валерієм Філіповичем Золотарьовим, який є експертом у цій галузі.

Досягнення та успіхи

- З 2010 року я є членом «Асоціації фахівців народної і нетрадиційної медицини України». Крім того, я - лікар-консультант в МЦ "Центр здорового життя" і "Pechersk medical studio". Як медичний експерт я неодноразово виступала на різних телевізійних каналах. Із останніх проектів на 1 + 1 пригадую такі як: "Життя без обману", "Територія обману", "Гроші", "Українські сенсації" тощо.

За час лікарської практики я опублікувала вже понад 20 медичних статей у  різних популярних видавництвах.

 

Історія успіху

- У виборі професії прикладом і наставником для мене став мій батько.  Золотарьов В.Ф. - один з перших лікарів у колишньому СРСР, який заснував приватну клініку ( «Клініка Золотарьова», 1991р.). З дитячих років я допомагала йому приймати хворих. Він привив мені любов та інтерес до медицини. Моя лікарська кар'єра почалася з "Клініки Золотарьова". Тому можу зауважити, що більшу частину своїх практичних навичок я перейняла саме від батька. До прикладу: внутрішньосуглобні, паравертебральні, периартикулярні ін'єкції. Я вдячна своєму батькові за віру в мене та підтримку. Моя історія успіху - це щоденна праця і бажання робити якомога більше, розвивати і вдосконалювати справу життя свого батька.

 

Дозвілля та хоббі

- Справжнє дозвілля для мене і моє хобі - це живопис. Час, проведений за мольбертом з пензлями та яскравими фарбами, не можна порівняти ні з чим. Живопис захоплює мене все більше і більше, дає можливість досягти гармонії, зосередитися на своїх думках і почуттях. Деякі з моїх робіт, виконані маслом, вже були представлені на виставках ("виставка досягнень творчої кухні" і "французька весна").

Життєве кредо і формула успіху

- У житті та в роботі я використовую таке життєве кредо: «якщо ти щось робиш, то роби це добре або не роби взагалі».

 

Контакти:

Viber +38(067)768-91-94

Фейсбкук: Вера Золотарева

e-mail:Dr.Zolotarevavv@gmail.com

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ