Влад Ситнік – український співак, який першим презентував в Україні програму в стилі «bel canto».

У цьому році він буде представляти Україну на Міжнародному фестивалі мистецтв «Слов'янський базар» у Вітебську. Деталями насиченого життя професійного артиста Влад Ситнік поділився з журналом «APRIORI».

 

- Доброго дня Владе. Що викликало у Вас бажання взяти участь в національному відборі на фестиваль мистецтв «Слов'янський базар»?

 

- Вітаю. Участь у подібному конкурсі - моя давня мрія. Цього року рішення було спонтанним, яке я прийняв за 2 дні до національного відбору. Вважаю, що для мене вже прийшов час проявити себе на цьому конкурсі. Зараз я повністю занурився у процес підготовки до фестивалю і з усією відповідальністю готуюся представляти мою країну.

 

- Чим, на Ваш погляд, можна підкорити журі «Слов'янського базару»?

 

- Перш за все, для артиста важливо мати хороші вокальні дані та харизму, які зможуть привести конкурсанта до перемоги.

 

- Чи виникає у Вас бажання представити Україну на «Євробаченні»?

 

- Звичайно, таке бажання є, але до цього конкурсу потрібно дуже серйозно готуватися і правильно підбирати матеріал для європейського слухача. Євробачення - це конкурс пісні, де слід мати гарний трек. Можливо, в наступному році буду брати участь в національному відборі. Сподіваюся, що, при умові наявності правильної пісні, у мене все вийде.

 

- У цьому році Ви презентували свою першу україномовну пісню. У неї є історія виникнення?

 

- Це не перша україномовна пісня. Раніше в рамках шоу я вже виконав трек "Ангел і грішник". Композиція "Для тебе" має окрему історію. Я давно хотів записати пісню українською мовою, але не було підходящої. Власне у композиції "Для тебе" я побачив красиву ліричну композицію. Коли показав її музичному продюсеру, він одразу вирішив надати їй нове особливе звучання, що йому непогано вдалося. "Для тебе" записана в стилі регітон і зіграна на живих інструментах, тому зазвучала абсолютно по-новому. Пісня дуже сподобалася слухачеві. Вона абсолютно самобутня.

 

- Зовсім недавно відбулася прем'єра нового кліпу на пісню «Для тебе». Розкажіть про ідею створення нової відеороботи.

 

- Над створенням кліпу працювала ціла команда професіоналів на чолі з режисером Інною Грабар. Ми хотіли показати ніжну і драматичну історію двох закоханих, які заради того, аби бути разом, готові подолати всі труднощі. Мені здається, що ми зуміли донести цю ідею.

 

- Владе, поділіться, будь ласка, своїми найближчими творчими планами.

 

  • Я взяв невеличкий тайм-аут. Зараз після маленької відпустки з новими силами готуюся до зйомок нового кліпу і, звичайно ж, зайнятий підготовкою до «Слов'янського базару». На цей рік у мене дуже багато планів, але наразі я не поспішаю говорити про все, щоб не відлякати удачу (сміється).

- Дякуємо за розмову. Бажаємо Вам успіхів та перемоги на фестивалі!

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ