Як мудрі жінки використовують рот?

Я розумію, що, прочитавши назву, Ви посміхнулися.
Сьогодні мова піде не про це, хоча це також важливо. Почнемо! 

Функція №1 "РОТ ПОТРІБНО ВЧАСНО ПРИКРИВАТИ" 

Жінка - істота вкрай нестабільна, слабо володіє емоціями і ще менш володіє язиком. Любі жінки, скільки разів на день Вам приходить в голову думка "ХТО Ж МЕНЕ ЗА язика тягнув?» або "НУ невже Я НЕ могла промовчати?». Як часто Ви чуєте подібну репліку від своїх близьких? 

На превеликий жаль, не вміння стримувати язика за зубами вельми часто стає причиною домашніх сварок. При цьому, я не прихильниця того, що потрібно про все мовчати і вдавати з себе псевдодуховних дів в прийнятті, вже вибачте за такі вирази. Але мистецтву мовчати обов'язково потрібно навчиться. 

Виникає питання, коли потрібно мовчати, а коли потрібно чітко заявляти про свої потреби, здогадки та почуття? Заведіть собі правило, перед тим як ляпнути, дайте собі відповідь на питання, ЯК ТО, ЩО Я ХОЧУ СКАЗАТИ ПОЗНАЧИТЬСЯ НА ЛЮДИНУ І НА НАШИХ З НИМ ВІДНОСИНАХ, ЧИ ПРИНЕСЕ ЦЕ КОРИСТЬ? Ще можете собі поставити запитання, чи може людина обійтися без мого зауваження або поради? 


Виникло пекуче бажання дати чоловіку пораду? Проговори цю мантру: БЕЗ МОЇХ ПОРАД справляється ВСЕ ЖИТТЯ, ЗНАЧИТЬ І ДАЛІ впорається, ВІН МІЙ ЧОЛОВІК, А ЗНАЧИТЬ САМ ВСЕ ЗНАЄ І САМ з усім впорається, ТОМУ ЩО, Я В НЬОГО ВІРЮ! А інакше, ти ризикуєш щонайменше нарватися на грубість, а в гіршому випадку - перетворити чоловіка в диванну тварину, яка нічого робити не хоче. 

закривать

ФУНКЦІЯ №2 "УСМІШКА" 


Жінки, я Вас благаю, ПОСМІХАЙТЕСЯ. Особливо актуально для тих, хто не в стосунках. Дівчата, хто ж з Вами захоче знайомитися, коли 90% часу, у Вас вираз обличчя такий, ніби Ви згадуєте жертв сталінських репресій? Чоловіки до Вас бояться підійти, коли Ви з таким виразом обличчя. Не вірите? Просто погляньте на жінок у пробках, транспорті, метро або кафе, коли вони самі. І Ви побачите на скільки все погано в наших широтах з посмішками. 


Для тих же, хто у відносинах надзвичайно важливо, навчитися завжди посміхатися при зустрічі з коханим. Зустрічати в халаті і з виразом обличчя яке виражає тлінність буття забороняю! Показуйте, що Ви раді людині, що Ви любите його. Не повірите, але це дуже приємно. 

усмішка

ФУНКЦІЯ №3 "Похвала та КОМПЛІМЕНТИ" 


Я не перестану повторювати, що чоловіків потрібно багато хвалити! Та й не тільки чоловіків, потрібно хвалити всіх. Але не просто так, а за зроблене, за те, до чого було докладено сили. Запам'ятайте, якщо Ви хвалите за гарне тіло, він буде більше проводити часу в залі, якщо Ви його хвалите за турботу про Вас, за подарунки, за допомогу і фінансову безпеку сім'ї, він докладе більше зусиль туди. 

1111

Формула проста: що хочеш підсилити, то і хвали. Говоріть чоловікові: "СПАСИБІ, Я ТАК ціную те, що ТИ ДЛЯ МЕНЕ РОБИШ" якомога частіше і Ви здивуєтеся як він розквітне. Тому як енергія жіночої вдячності для чоловіка, як бензин для авто. 


Ваш психолог, Богдана Валігура. 
Експерт №1 з питань відносин 
і жіночому розвитку, психолог, 
коуч, член Східно-Української 
арт-терапевтичної асоціації 
Якщо у Вас виникли питання пишіть їх на адресу 
psychologistnumber1@gmail.com

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ