Яна Луцька – засновниця студії Lutska Design

 

Створюючи естетичний простір, допомагає людям бути більш щасливими.

Початок свого шляху у якості дизайнера інтер'єру почала з дизайну власного житла.
Її сім'я та друзі, які побували у неї в гостях, висловили своє захоплення інтер'єром, що був створений власноруч з великою любов'ю. Після цього вона зразу зрозуміла, що створення красивого і гармонійного простору - це і є талант, який необхідно розвивати та зробити його справою свого життя.

Невдовзі Яна отримала освіту в Європейській Школі Дизайну та диплом з відзнакою. Над своїми першими об'єктами почала працювати, будучи ще студенткою, позаяк усі дипломні проекти - це і були перші кроки у світ дизайну інтер'єру. Трохи пізніше, коли замовників стало більше, виникла необхідність у створенні власної студії «Lutska Design».

 

Наразі Яна впевнена, що однією із найскладніших завдань у життi людини є пошук свого покликання.

А одним із найважливіших правил, на її думку, є вміння слухати свою душу. Особисто її покликання – це дизайн інтер’єру, бо любить красу та гарні речі, які оточують всіх у повсякденному житті. 


Як творча особистість, Яна шукає натхнення у всьому: подорожах, виставках, книгах.


У її студії «Lutska Design» процес створення дизайн-проекту складаєтся з наступних етапів:


Етап 1Технічне завдання - перша частина проектування, в якій замовник ділиться своїми побажаннями, а фахівці студії знайомляться з об'єктом. Етап технічного завдання складається зі збору попередньої інформації, анкетних даних, фотофіксації, обмірного плану та підбору референсів.

Етап 2: Планувальне рішення завжди засноване на обмірному плані. Тому спочатку створюються логічні рішення простору, які відображають ідеї ТЗ або доповнюються новими знахідками.
Етап 3Після узгодження з клiєнтом планувального рiшення підбираються матеріали, меблі, освiтлення та iнше, що є необхідним для створення завдання на візуалізацію.

Етап 4: 3D-візуалізація, що показує клієнту, який саме буде інтер'єр в реальності. На 3D-зображенні клієнт побачить освітлення, реальні матеріали обробки, матові та глянцеві поверхні, розподіл відображень, кольорове оформлення.

 

Етап 5: Робочий проект готується  на основі візуалізації з урахуванням можливих коригувань. Робочий проект складається з креслень, ув'язки інженерного обладнання, меблів та іншого устаткування.


     
У результаті дизайн-проекту замовник отримує альбом, необхідний для реалізації дизайну. До складу альбому входить 3D-візуалізації, підбір матеріалів та обладнання, робочі креслення.

 Найважливішим моментом при створенні дизайну для Яни є вiдчути потреби клiєнта та вміння вирiшити основнi завдання.

Квартира це чи окрема кімната, заміський будинок, ресторан, магазин чи перукарня – цікавий, грамотно розроблений та вдало виконаний інтер’єр не буде зайвим. Окрім того, саме він наповнює приміщення тим змістом, який на нього покладається функціональним призначенням. Тому інтер’єр безпосередньо впливає на те, чи буде в кабінеті наснага до роботи, а у ресторані – бажання поїсти. При розробці дизайн-проекту ми не просто пишемо гарну художню картинку. Фахiвцi студії «Lutska Design» враховують безліч чинників, аби інтер’єр був наповнений тим змістом, якого бажає замовник.

Власне щире захоплення улюбленою справою і надихнуло власницю студії «Lutska Design» створити таку команду, яка буде працювати над народженням цікавих, ексклюзивних ідей з подальшим втіленням їх у життя.

Контактні дані:

050-809-45-70,

096-661-03-63

https://www.facebook.com/LutskaDesign

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ