Юрій Трунов, зірковий дантист та майстер створення яскравих посмішок.  «Я прикрашаю українських жінок!» – упевнено заявляє справжній фахівець своєї справи.

Юрій Трунов – беззаперечно, найбільш унікальний дантист країни. Він не тільки створив першу в столиці стоматологічну клініку світового формату та очолює її, а й співпрацює з відомими дизайнерами, ІТ-компаніями та фотографами й запускає нові цікаві проекти. Як вихід за рамки -  створює винятковий бізнес.

 Як саме втілює в життя свої ідеї, Юрій розповів нам в інтерв’ю.

 

 - Юрію, Ваша клініка “Тотал Дентал” здобула славу зіркової стоматології, адже серед Ваших клієнтів – безліч зірок шоу-бізнесу,  видатних спортсменів, успішних бізнесменів тощо. Чим Ви викликаєте їхню прихильність?

 - Щоб домогтися успіху в стоматології, потрібно бути закоханим у свою справу, старанно працювати й невпинно підвищувати якість послуг. Робити свою справу якнайкраще, постійно вдосконалюючись, - ось мій принцип. Я вивчаю та використовую сучасні підходи в стоматології видатних зарубіжних дантистів, і тому послуги в “Тотал Дентал” - найвищого класу. До того ж, я перетворив клініку на комфортний простір, продуманий до дрібниць: це і дизайнерський інтер’єр, і музичний супровід, і аромати, як у SPA-салоні, і картини українських художників на стінах, і лаунж-зона із запашною кавою та корисними солодощами. Усе це допомагає забути про страхи, зазвичай пов’язані зі стоматологією, дарує відчуття комфорту й турботи.  

 

“Робити свою справу якнайкраще, постійно вдосконалюючись”, - ось мій принцип.

 

-  Які найпопулярніші послуги серед українських зірок?

- Публічні люди зазвичай обирають неймовірно білу, сяючу посмішку. Особливо цінуються мої авторські голлівудські вініри БЛІЧ, надтонкі накладки на зуби, які допомагають миттєво виправити форму, розмір і колір зубів без обточування емалі. Для коригування прикусу я використовую лінгвальні брекети або прозорі капи – це дозволяє продовжувати виступати перед публікою під час лікування, адже вони зовсім непомітні. Будь-якій процедурі зазвичай передує Digital Smile Design: ми з пацієнтом разом моделюємо посмішку його мрії, створюємо digital-, а згодом і 3D-макет. Таким чином, посмішку можна «приміряти» ще до початку лікування.

 

- Клієнти цінують Вас не тільки за якість послуг, але й за незабутній експірієнс, який Ви даруєте разом з лікуванням. Розкажіть про свої нестоматологічні проекти.

- Я завжди виходжу за рамки стоматології, адже хочу надавати не тільки високоякісний, а й справді незабутній сервіс. Так, я спілкуюся з дизайнерами для кращого розуміння прекрасного, співпрацюю з ІТ-компаніями для автоматизації ведення лікування, підтримую соціальні проекти, беру участь у благодійних акціях. Наразі готую до запуску, мабуть, найбільш нестандартний  та точно далекий від класичної стоматології проект. Уже в липні стартує фотопроект True Smile Club для моїх клієнтів.

 

“Для мене кожна моя клієнтка – зірка та королева краси. І фотопроект True Smile Club покликаний показати це світові”.

 

- Розкажіть докладніше про цей фотопроект. Хто братиме у ньому участь?

 - Незалежно від публічності та рівня знаменитості, для мене кожна моя клієнтка – зірка та королева краси. І фотопроект True Smile Club покликаний показати це світові. Я вважаю, що стоматологія – це не стільки лікування, як створення красивої білосніжної посмішки для досягнення власної мети: успіхів у бізнесі, особистому житті, впевненості в собі тощо. Цей фотопроект покаже, якими неймовірними красунями стають жінки з оновленими посмішками. Після закінчення лікування ми влаштовуємо професійну фотосесію та створюємо яскраве стильне портфоліо. Участь у проекті – безкоштовна, це наш комплімент клієнткам. Відкриває True Smile Club чарівна Яна Луцька – моя улюблена пацієнтка, Mrs. Universe Ukraine 2016, Mrs. Universe Ambassador 2016. Запрошую всіх бажаючих долучитися до фотопроекту. Змінюйте свою посмішку у “Тотал Дентал”, а разом з нею – змінюйте своє життя на краще!

Наша адреса:

м. Київ, Проспект Героїв Сталінграда 8, корпус 6


Наші контакти:

http://totaldental.com.ua/

+38 (050) 5000 155

+38 (097) 097 000 8

+38 (093) 170 15 29

Коментарі:

Залишите коментар Facebook:Залишите коментар VK:Наші контакти

Україна, м. Київ
Харківське шосе 19, БЦ Мега СІТІ - 815к.

+38(097)950 05 95; +38(093)391 36 17; +38(073)415 69 48

НАПИШІТЬ НАМ